Ile płaci Bellator? Wypłaty po gali Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas, Anderson vs. Bader

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 października 2021

Ile w 2021 roku płaci zawodnikom organizacja Bellator? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy spoglądając na listę płac po gali Bellator 268: Nemkov vs. Anglickas, Anderson vs. Bader.

Mistrz kategorii półciężkiej Vadim Nemkov zarobił najwięcej – Rosjanin z teamu Fedora zgarnął 250 000 dolarów za zwycięstwo nad Juliusem Anglickasem. Na pełną kwotę złożyło się 175 tysięcy pensji podstawowej oraz 75 tysięcy za odniesienie zwycięstwa. Kolejne miejsce na liście płac to znany z UFC Corey Anderson. Amerykanin zarobił 100 tysięcy za samo wyjście do walki natomiast drugie tyle wpłynęło na jego konto po zanotowaniu wygranej w pojedynku z Ryanem Baderem.

Trzech zawodników zarobiło po 150 000 dolarów każdy, pomimo zaliczenia porażek na gali. Byli to: Benson Henderson, Julius Anglickas i Ryan Bader.

Kolejnymi na liście są Dovletdzhan Yagshimuradov oraz Mukhamed Berkhamov, ci z kolei zarobili odpowiednio 70 i 60 tysięcy dolarów. Ponad to Primus, Corrales, Albrektsson zarobili po 50 000 dolarów.

Jak zatem widać organizacja Bellator płaci coraz lepiej. Warto również wspomnieć o tym, że finaliści Grand Prix kategorii półciężkiej – Nemkov i Anderson wkrótce staną przed szansą wywalczenia czeku wysokości miliona dolarów.

Leave a rating
0
0