Ioannis Palaiologos vs. Piotr Wawrzyniak na Armia Fight Night 7

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 sierpnia 2019

Grecki imperator powraca na starcie z polskim żołnierzem ‼️

Ioannis Palaiologos (16-9-1, 9 KO, 3 SUB) ponownie zamelduje się w klatce organizacji Armia Fight Night. Podczas 7. edycji zmierzy się z powracającym do startów, głodnym zwycięstwa oraz sportowych wyzwań szeregowym Piotr Wawrzyniak (7-4, 4 KO).

Palaiologos miał już okazję zaprezentować się fanom Armia Fight Night. Na gali z numerem czwartym zawiesił poprzeczkę niezwykle wysoko aktualnemu mistrzowi AFN Tomasz Jakubiec.
Po trzech niezwykle ciekawych odsłonach ostatecznie to polski zawodnik mógł cieszyć się z wygranej. Na Greka porażka podziałała niezwykle motywująco, kolejny swój pojedynek zwyciężył przed czasem i teraz powraca do naszej organizacji.

Reprezentant Czerwony SmokPiotr Wawrzyniak z ostatnich sześciu pojedynków czterokrotnie wychodził zwycięsko.
Warto przypomnieć niezwykle ciekawą walkę w organizacji KSW z Łukaszem Bieńkowski. Teraz powraca po przerwie, od razu w walce z niezwykle mocnym rywalem.

Kto będzie górą w Lublinie? Grek, który w przeszłości korzystał w przygotowaniach z pomocy Alexandera Gustafssona czy Ilira Latifiego w klubie AllStars Training Center? A może polski zawodnik, który może liczyć na wsparcie m.in. Borysa Mańkowskiego czy Mateusza Gamrota na macie teamu Czerwony Smok w Poznaniu?

Czekamy na rozwiązanie 5 października w Lublinie ?

Bilety w pierwszych rzędach już zniknęły z portalu Eventim.pl, dlatego warto zapewnić sobie dobre miejsca już teraz.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments