Ivan Shtyrkov i John Wayne Parr wśród nowych nabytków organizacji Rizin!

Bartosz Sobczak
0
Published: 04 lipca 2019

Nobuyuki Sakakibara, prezes japońskiej organizacji Rizin nie przestaje zaskakiwać. Tym razem Japończyk, który niegdyś zbudował potęgę PRIDE postanowił sięgnąć po Ivana Shtyrkova i Johna Wayne’a Parra. Co ciekawe „Uralski Hulk” podpisał kontrakt z UFC, a następnie kontrakt ten został rozwiązany jeszcze przed debiutem zawodnika w octagonie. Złośliwi powiedzą, że to przez to, że w organizmie Rosjanina można zapewne wykryć pełną tablicę Mendelejewa.

Legendarny Australijczyk Parr stoczy swoją siedemnastą walkę w Japonii od 1998 roku. 43-letni striker zmierzy się z Brazylijczykiem Danilo Zanolinim. Warto nadmienić, że John Wayne jest aktualnie zawodnikiem organizacji Bellator, a jego obecność w rozpisce gali Rizin 18 w Nagoyi to efekt współpracy Sakakibary ze Scottem Cokerem, prezesem amerykańskiej organizacji.

Wspomniany wcześniej Shtyrkov zadebiutuje już pod koniec lipca, dokładniej 28 lipca na gali Rizin 17 w Saitama Super Arena. Rywalem Hulka będzie doświadczony Koreańczyk Hoon Kim, który ma w rekordzie boje z takimi fighterami jak Riki Fukuda, Moise Rimbon, Minowaman czy Keita Nakamura. Co ciekawe Kim pokonał w 2011 roku Roberta Whittakera, mistrza organizacji UFC w kategorii średniej.

https://twitter.com/nobu_sakakibara/status/1146707165576515586

Do rozpiski gali Rizin 17 dodano również pojedynek pań: King Reina vs. Stephanie Egger.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments