Juras o kolejnym występie w KSW: „Po pieniądze do klatki wychodzić nie muszę. Dla mnie MMA to już tylko hobby.”

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 grudnia 2020

Łukasz „Juras” Jurkowski zamieścił na swoim profilu na facebooku obszerny wpis, w którym odpowiedział na pytanie fanów kiedy należy się spodziewać jego powrotu do klatki KSW:

„Ja do klatki KSW wrócę w pierwszej połowie 2021 roku jak przygotuje się solidnie do startu. 100% albo nie ma co. Po pieniądze do klatki wychodzić nie muszę. Szukam w niej czegoś innego. Jak będę gotowy, dam znać i niech KSW szuka rywala. Oczywistym jest, że najbardziej interesuje mnie walka z Szymonem Kołeckim, a czy się uda to już inna sprawa. Raz wypadłem ja, drugi raz On. Trzeci raz moje treningi przerwał Covid. Dopisywanie innych teorii świadczy o mocnym deficycie intelektualnym piszących i mówiących podobne bzdury. Pewno za chwilę zjawią się oni w komentarzach. Dla mnie MMA to już tylko hobby. Trzeba się z tym pogodzić. Mój czas minął i czuje się spełniony sportowo. Zrobię to po raz ostatni aby pożegnać tę część mojego życia i w pełni skoncentrować się na tym co robię aktualnie, a za chwilę jeszcze coś nowego.
Taki już jestem. Nigdy nikt nie będzie mi mówił co mam w życiu robić. Szymonowi życzę dobrego pojedynku na początku Nowego Roku choć nie będzie łatwo…a jak będzie jeszcze miał kiedyś ochotę na wspólne mordobicie to ja jakby co z chęcią. Póki co życzę wszystkim udanej gali KSW57! Niech KO ścieli się gęsto…gdyż eFortuna.pl za każdy jeden nokaut płaci 10 000pln na konto cancer FIGHTERS❤️??
Pozdrawiam! Juras??

Link do wpisu:

https://www.facebook.com/jurasmma/posts/10159396692770931?cft[0]=AZVDk6SEg5j3ueBy75YuEJk2iXhJZrKPSic4aMB9iWmMviXYB-ipE99vOUPsj2IfriPgqRuFtvJDyjRFZbar7GkNWbZzuMy6HMoGmbiBHnbVLDhHg9_64JbfqLpUEBaduW-qhy5mcLESmPNhmSAv7_pA&tn=%2CO%2CP-R

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments