Justyna Haba vs. Kana Watanabe na gali Rizin 15!

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 kwietnia 2019

Organizacja Rizin ogłosiła dziś trzy pojedynki zakontraktowane na galę Rizin 15, która odbędzie się 21 kwietnia w Yokohamie.

W jednej z ogłoszonych walk zaprezentują się niepokonane zawodniczki. Justyna Haba (1-0) zmierzy się z Kaną Watanabe (6-0-1). Dla Polki będzie to drugi występ na gali organizacji Rizin, wcześniej Haba pokonała w białym ringu Shinju Nozawę-Auclair. Japonka Watanabe stoczy swój trzeci bój dla największej japońskiej organizacji MMA. Judoczka z Tokio kończyła trzy ostatnie walki w pierwszej rundzie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza siła jej ciosu, rzadko zdarza się bowiem by zawodniczki kategorii muszej były w stanie jednym uderzeniem wysyłać rywalki do krainy snów.

Na gali wystąpi również wspomniana Shinju Auclair, jej rywalką będzie Meksykanka Saray Orozco.

Zestawiono również dwa mocne starcia panów. Karl Albrektsson stoczy swój piąty pojedynek dla organizacji Rizin. Rywalem Szweda będzie Brazylijczyk Christiano Frohlich. Warto wspomnieć, że Albrektsson rozpoczynał zawodową karierę w Polsce na gali MMA Koszalin: Polska vs. Szwecja, znokautował wtedy Błażeja Nagórskiego.

W ostatnim z ogłoszonych starć zmierzą się Kai Asakura i Justin Scoggins. Pierwotnie Asakura miał zmierzyć się z Ulką Sasaki jednak mimo, że nie pojawiły się żadne informacje o urazie Sasakiego to właśnie Amerykanin a nie Japończyk będzie rywalem Asakury.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments