Khamzat Chimaev przed walką z Paulo Costą

Khamzat Chimaev przed walką z Paulo Costą: „Sprawię, że się popłacze. Nikt go nie lubi”

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 lipca 2023

Khamzat Chimaev udzielił wywiadu Caroline Pearce z TNT Sports. W trakcie rozmowy oczywiście nie mogło zabraknąć tematu ogłoszenia walki z Paulo Costą. Co przed starciem na UFC 294 miał do powiedzenia Khamzat?

Kilka dni temu Dana White, prezes organizacji UFC oficjalnie potwierdził walkę Khamzat Chimaev vs. Paulo Costa. Do starcia zawodników kategorii średniej dojdzie w październiku na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Jeden z bohaterów tej walki pojawił się na backstage’u gali UFC w Londynie.

Mowa oczywiście o Khamzacie Chimaevie, który przy okazji wizyty w Londynie udzielił wywiadu Caroline Pearce z brytyjskiej stacji TNT Sports. Co przed pojedynkiem z „Borrachinhą” powiedział Khamzat?

„Zamierzam go zmiażdżyć. Sprawię, że Paulo Costa się popłacze i wróci do domu w Brazylii we łzach. Nikt go nie lubi. Wszyscy Brazylijczycy piszą do mnie i mi kibicują. Dla nich ten gość nie jest nawet Brazylijczykiem. Dlatego stłukę go, niech płacze!”

Chimaev wypowiedział się także na temat swojej długiej przerwy od startów:

„Nie wiem, wszyscy się mnie obawiają! Usman mówi, że wszyscy się go boją, a jak przyjdzie co do czego to każdy tylko gada o kontuzjach, operacjach, kategoriach wagowych. Możesz spytać Danę White’a, ja nigdy nie odmawiam. Jestem w stałym treningu, może więc to przez to, że mówimy tu o dużych pieniądzach. Może jak w grę wchodzi wielka kasa to ciężko jest im znaleźć dla mnie rywala?”

źródło:

Leave a rating
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments