Klaudia Syguła MMA

Klaudia Syguła zbombardowała rywalkę łokciami i ciosami w parterze! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 16 grudnia 2022

Klaudia Syguła miała kilka dni temu zmierzyć się z Izabelą Badurek na gali Babilon MMA 33 jednak pojedynek ten odwołano ze względu na uraz doświadczonej zawodniczki. W związku z tym utalentowana zawodniczka ANKOS MMA związała się kontraktem z organizacją Fight Exclusive Night. Syguła zanotowała doskonały debiut w FEN!

Klaudia Syguła przed walką miała na koncie serię czterech zwycięstw z rzędu i wszystkie z nich odniosła pod szyldem organizacji Armia Fight Night. Podczas 14. edycji wystąpiła w walce wieczoru gali w Kołobrzegu, gdzie na pełnym dystansie rozprawiła się z Breną Cardozo.

Dziś wieczorem na gali FEN 43 w Szczecinie Syguła zmierzyła się z Aną Lobzhanidze, dla obu zawodniczek był to debiut w organizacji FEN. Polka bardzo szybko zyskała przewagę nad Gruzinką i nie minęło ani półtorej minuty walki jak Syguła weszła w dosiad i zaczęła bombardować rywalkę brutalnymi łokciami i ciosami z góry w parterze. Sędzia nie miał wyjścia i chcąc chronić zdrowie Lobzhanidze wkroczył między zawodniczki by przerwać pojedynek.

Syguła zbombardowała rywalkę łokciami i ciosami z góry!

Leave a rating
0
0