Kleber Koike Erbst vs. Akiyo Nishiura na gali One Japan Series: „Road to Century”

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 lipca 2019

Organizacja One Championship ogłosiła niedawno współpracę z Pancrase i Shooto. Owocem tego partnerstwa jest gala One Japan Series: „Road to Century”, na której zaprezentuje się paru mistrzów i najlepszych zawodników obu wspomnianych organizacji. Event zaplanowano na 1 wrześ nia. Jak sugeruje tytuł gali zwycięzcy pojedynków otrzymają kontrakty na udział w gali One Championship Century, która odbędzie się 13 października w Tokio.

Według informacji wielu mistrzów Pancrase i Shooto otrzymało propozycje występu na gali One Japan Series jednak nikt nie naciskał na uzyskanie zgody na walkę i podczas eventu zobaczymy jedynie tych, którzy dobrowolnie postanowili spróbować swych szans w „powalczeniu” o długoterminowy kontrakt z One Championship.

W walce wieczoru gali zobaczymy Klebera Koike Erbsta (24-5-1), który zmierzy się z Akiyo Nishiurą (14-8-1). Były mistrz KSW szybko znalazł sobie zatem miejsce do stoczenia kolejnego boju. Rywalem brazylijsko-japońskiego grapplera będzie „Wicky” Nishiura. Japończyk nie walczył w MMA od 2017 roku kiedy to pokonał Andy’ego Souwera na gali Rizin. Nishiura skupił się na występach na galach z cyklu Ganryujima gdzie na okrągłej macie mierzą się zawodnicy reprezentujący różne style walki. Całość przypomina odrobinę pierwsze turnieje UFC czy KSW, a tym co wyróżnia Ganryujimę jest brak ringu czy klatki, które chroniłyby fighterów przed wypadnięciem poza okrąg.

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1154184702980435968

Nishiura walczył dla takich organizacji jak Deep, Shooto, Vale Tudo Japan, Dream i Rizin. Wicky uczestniczył także w programie Road to UFC Japan gdzie w półfinale uległ Teruto Ishiharze na punkty.

Poniżej link do jednej z gal Ganryujima

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments