Koniec Klebera w KSW, zawodnik odrzucił ofertę kontraktową

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 czerwca 2019

Martin Lewandowski w rozmowie z Przemkiem Kosińskim z portalu naszemma.pl potwierdził, że Kleber Koike Erbst nie jest już zawodnikiem organizacji KSW.

„Z Koike nie dogadaliśmy i to była nasza decyzja. Gdzieś tam rozmawialiśmy na temat nowego kontraktu na nowych warunkach i nowych zasadach. My dość precyzyjnie mierzymy potencjał zawodniczy pod każdym względem – sprzedażowym, popularnościowym, promocyjnym. Zaproponowaliśmy jemu nowy kontrakt, na co on i jego menadżer nie chciał się zgodzić. Na tę chwilę rozstaliśmy się…

Jak ktoś się z nami wiąże, to jest zawodnikiem KSW. Nie jest zawodnikiem UFC, Bellatora, KSW i FENu, tylko jest zawodnikiem KSW. Ma przypisany na czas trwania kontraktu jedną organizację, którą promuje, z którą się utożsamia i to jest dla nas naturalne. Promocja jego osoby, jest związana z promocją KSW. W momencie, gdy my promujemy przez niego nasz brand, to oczekujemy, że będzie też interakcja zwrotna. W przypadku Koike, pomimo iż sportowo jest kapitalnym zawodnikiem, to nie zrobił takiego wrażenia.”

Odejście Klebera jest kolejnym osłabieniem organizacji KSW jak chodzi o niższe kategorie wagowe. Erbst był mistrzem dywizji piórkowej, a przecież całkiem niedawno Mateusz Gamrot podwójny mistrz KSW ogłosił rozstanie z federacją (zawodnik twierdzi, że jego umowa wygasła i zamierza zrobić sobie przerwę natomiast właściciele federacji uważają, że Gamrot ma ważny kontrakt z KSW).

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments