Kontuzjowany Max Holloway wypadł z trzeciego pojedynku z Alexandrem Volkanovskim

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 stycznia 2022

Niestety nie będzie nam póki co dane zobaczyć trzeciego starcia Maxa Hollowaya z Alexandrem Volkanovskim. „Blessed” doznał urazu i musiał wycofać się z UFC 272.

Od razu pojawiła się cała lista fighterów gotowych do zastąpienia Hawajczyka. Henry Cejudo, Bryce Mitchell, Giga Chikadze, Josh Emmett oraz Yair Rodriguez to czołowi zawodnicy, którzy zgłosili akces do walki o pas kategorii do 66 kg.

Faworytów wydaje się być dwóch – bardziej znany, były podwójny mistrz Henry Cejudo oraz Giga Chikadze, dysponujący doskonałą passą dziewięciu kolejnych zwycięstw (z czego siedem w UFC).

Na pewno łatwiej byłoby „sprzedać” medialnie walkę Volkanovskiego z Cejudo i jeśli matchmakerzy UFC zdołają dogadać odpowiednie warunki kontraktowe to zapewne ten bój zobaczymy na UFC 272. Na niekorzyść Gruzina działa fakt, że już za tydzień stoczy bój z Calvinem Katterem, musiałby ten pojedynek wygrać szybko i nie odnieść żadnego urazu bo bardzo wątpliwe jest by Dana White i spółka zdecydowali się na to by odwołać starcie z Kattarem.

Leave a rating
0
0