Korean Zombie wściekły na Ortegę: „Zaatakowałeś Jaya jak wyszedłem do toalety. On jest muzykiem, ty zawodnikiem – to tak jakby dorosły pobił dziecko”

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 marca 2020

Korean Zombie zamieścił na swoim instagramie obszerny wpis dotyczący zajścia z gali UFC 248. Brian Ortega zaatakował Jaya Parka, rapera który jest przyjacielem Chan Sung Junga. Koreańczyk nie przebiera w słowach i zapewnia, że stłucze Amerykanina w octagonie.

„Ubiegłej nocy siedziałeś dziesięć metrów ode mnie i Jaya Parka. Przez dwie godziny nic się nie wydarzyło. Pomyślałem wtedy, że wszystko jest okej jednak ty zaatakowałeś Jaya jak wyszedłem do toalety. Jay Park nie jest profesjonalnym zawodnikiem, jest muzykiem. Spoliczkowałeś szarego obywatela, który kiedyś coś źle przetłumaczył? Co gorsza siedziałeś tam i czekałeś. Po prostu czekałeś, aż w pewnej chwili odejdę tylko po to by zaatakować Parka. To nie była męska walka. To co zrobiłeś… to tak jakby dorosły pobił dziecko. Gratulację jeśli ludzie o tobie zapomnieli to teraz z pewnością sobie o tobie przypomnieli. Zawalczę z tobą i cię znokautuję, a twoja twarz zaleje się krwią. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie będziesz przede mną uciekał.”

https://www.instagram.com/p/B9fhzgulDSv/
Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments