KSW 49: Grabowski pokonał Bedorfa w 2. rundzie

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 maja 2019

W siódmej walce gali KSW 49 zmierzyli się Karol Bedorf i Damian Grabowski. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.

Mocne otwarcie ciężkich! Grabowski postawił na pięści, a Bedorf na kopnięcia. Bedorf się pośliznął co „Polski Pitbull” wykorzystał i trafił Bedorfa, mamy pierwszy knockdown! Bedorf przetrwał i wrócił do stójki. Podczas jednej z wymian zawodnik ze Szczecina rozciął twarz Grabowskiego. Na dwie minuty przed końcem pierwszej rundy mamy klincz pod siatką. Kopnięcie Bedorfa trafia w krocze Grabowskiego. Chwila przerwy i wznowienie akcji. Damian Grabowski wyraźnie chce nadawać tempo w walce. Opolanin stara się obijać pięściami korpus i uda Bedorfa. Krótkie szybkie ciosy Grabowskiego i reprezentant Berserkers Team/Ankos MMA znalazł się w opałach. Runda 10:9 dla Grabowskiego.

Kolejny raz mocno ruszył Grabowski, a Bedorf znalazł się w opałach. Dynamiczne ciosy Grabowskiego jednak po chwili Karol się odgryzł i przeniósł walkę do parteru. Bedorf z góry, Grabowski w pół-gardzie. Dosiad w wykonaniu Bedorfa! Karol nie wykorzystał okazji, a Damian udanie wrócił do pół-gardy. Bedorf punktuje na kartach sędziowskich, ground and pound w wykonaniu Szczecinianina. Grabowski odwrócił sytuację piękną ucieczką i wykorzystał zmęczenie Bedorfa. Polski Pitbull pokonał Bedorfa!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments