KSW 51: Kęsik udusił Ilicia w 2. rundzie! – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 listopada 2019

W piątej walce gali KSW 51 rękawice skrzyżowali Aleksandar Ilić i Cezary Kęsik. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kg).

Low, high i ponownie low, takie kopnięcia zaserwował na początek Aleksandar Ilić. Kęsik próbuje skracać dystans jednak nogi Serba co rusz przecinają powietrze. Kęsik idzie po obalenie! Dwa mocne ciosy kolanami w wykonaniu Ilicia. Polski Czołg finalnie przeniósł walkę do parteru. Ilić skręca się w parterze jednak Polak próbował przejść pozycję. Nic z tego Joker zapina gardę. Mało brakło, a Kęsik wszedłby za plecy rywala! Bardzo ciekawe akcje w parterze, obaj zawodnicy próbują coś wyczarować, a to przejście pozycji, a to próbę poddania. Przyjemnie się to ogląda. Minuta do końca rundy, która zapewne zostanie zapisana na kartach sędziowskich na konto Polaka. Zawodnicy wrócili do stójki jednak niewiele się już wydarzyło. Runda 10:9 dla Kęsika.

Mocne otwarcie drugiej rundy w wykonaniu Ilicia. Kilka celnych ciosów pięściami, a następnie trzy solidne liver kicki! Kęsik utrzymał się na nogach i zdołał przenieść walkę do parteru. Polak odgryza się rywalowi za poprzednie uderzenia. Mocne ciosy Kęsika. Zawodnicy wrócili do stójki jednak Kęsik zauważył zmęczenie Jokera i poszedł po obalenie. Półgarda, mocne ground and pound ze strony Polaka. Próba zajścia za plecy. Kłopoty Serba, który dał się zdominować naszemu reprezentantowi. Cezary Kęsik zapiął duszenie zza pleców i Ilić odklepał!

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1193266733433393154
Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments