ksw 64 atlas arena październik

KSW 64 – Atlas Arena po raz siódmy ugości federację KSW

Bartosz Sobczak
0
Published: 13 września 2021

Po ponad dwóch latach przerwy organizacja KSW powróci z kolejną galą do Atlas Areny, hali, która wielkimi literami zapisała się w historii marki.

Już 23 października w Łodzi największa polska organizacja MMA przygotuje galę KSW 64. W trakcie tego wydarzenia dojdzie do pierwszej obrony pasa kategorii koguciej w wykonaniu Sebastiana Przybysza. Podczas tego eventu w okrągłej klatce pojawi się też łodzianka, Karolina Owczarz, a w starciu świetnie zapowiadających się i niepokonanych młodych talentów Robert Ruchała podejmie Patryka Kaczmarczyka.

Ostatnia gala KSW w Atlas Arenie odbyła się w marcu 2019 roku. Rok później marka szykowała się do kolejnego wydarzenia w tym obiekcie. Ostatecznie jednak przez pandemię koronawirusa gala musiała zostać odwołana.

Do tej pory w Atlas Arenie, jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, odbyło się sześć wydarzeń KSW. Przygoda przeplatająca historię tej hali z marką KSW rozpoczęła się 18 września 2010 roku wraz z galą KSW 14: Dzień Sądu. Było to drugie wydarzenie w KSW, które odbyło się w obiekcie mogącym pomieścić ponad dziesięć tysięcy widzów. Łącznie na trybunach zasiadło wówczas około trzynastu tysięcy kibiców i był to rekordowy wynik dla organizacji. Kolejne gale w Atlas Arenie odbywały się z coroczną regularnością: KSW 17: Zemsta (26 listopada 2011), KSW 19: Pudzianowski vs. Sapp (12 maja 2012), KSW 24: Starcie Gigantów (28 września 2013). Potem jednak nastąpiła dłuższa przerwa i KSW zawitało ponownie do Atlas Areny dopiero w roku 2018 z galą KSW 42: Khalidov vs. Narkun. Ostatnia gala w łódzkiej hali, czyli KSW 47: The X-Warriors, odbyła się tam w marcu roku 2019.

Pełny artykuł pod linkiem:

KSW – Martial Arts Confrontation – Offical KSW Federation website (kswmma.com)

Leave a rating
0
0