Bartosz Leśko poddał Nemanję Nikolicia na KSW 84

KSW 84: Bartosz Leśko trafia obrotówką, dobija ciosami i dusi Nikolicia! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 lipca 2023

W szóstej walce gali KSW 84 zmierzyli się Bartosz Leśko i Nemanja Nikolić. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Leśko był drugim z reprezentantów Mighty Bulls, który zameldował się w okrągłej klatce na gali w Gdyni. Jaki był wynik walki Leśko vs. Nikolić?

Na gali KSW w Gdyni nie zabraknie Bartosza Leśki, lokalnego bohatera z klubu Might Bulls, który przywita w okrągłej klatce niepokonanego Serba Nemanję Nikolicia. Bartosz Leśko ma za sobą dwa pojedynki w organizacji KSW.

Nemanja Nikolić dysponuje nieco mniejszym doświadczeniem w MMA od Bartosza Leśki. W kolejnych dziesięciu pojedynkach wszyscy przeciwnicy musieli uznać wyższość Nikolicia w klatce. Nemanja od roku 2016 pozostaje więc niepokonany.

KSW 84: Leśko vs. Nikolić – relacja, wynik walki

Bardzo szybko wchodzi w klincz Nemanja Nikolić. Obaj zawodnicy próbują ataku kolanami. Leśko chciał wskoczyć do duszenia jednak nic z tego nie wyszło. Bardzo dobrze prezentuje się Nikolić, który kontroluje sytuację. Polak ponownie atakuje i próbuje wyjąć kimurę. Nic z tego. Serb chce wejść w Polaka ciosami. Ładne kopnięcia w wykonaniu Bartosza Leśko. Nemanja wchodzi mocnymi ciosami które reprezentant Mighty Bulls kontruje prostymi. Ładne kopnięcia w wykonaniu Polaka. Bartosz Leśko trafia wysokim kopnięciem, dobija middle kickiem, a następnie ciosami w parterze by w końcu udusić oponenta duszeniem zza pleców!

Bartosz Leśko pok. Nemanję Nikolicia przez poddanie (duszenie zza pleców)

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments