Oliveira ustrzelił Santosa obrotowym łokciem

KSW 84: Gustavo Oliveira ustrzelił Bruno Augusto dos Santosa obrotowym łokciem! Zawodnik zalał się krwią [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 lipca 2023

W trzeciej walce gali KSW 84 w Gdyni zmierzyli się Bruno Augusto dos Santos i Gustavo Oliveira. Pojedynek ten zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Jaki był wynik walki dos Santos vs. Oliveira?

Do mocnego zderzenia w wadze koguciej pomiędzy dwoma Brazylijczykami dojdzie 15 lipca podczas gali KSW 84. W boju tym były pretendent do pasa i aktualny numerem cztery rankingu wagi koguciej, Bruno Augusto dos Santos, zmierzy się z numerem osiem tego zestawienia, Gustavo Oliveirą.

Chociaż Bruno Augusto dos Santos wygrał na razie tylko jedno starcie w organizacji KSW, ma za sobą cztery bardzo mocne pojedynki ze świetnymi rywalami w okrągłej klatce, w których pokazał nie tylko szeroki wachlarz umiejętności, ale też duże serce do walki. W bojach tych Bruno dwa razy walczył o mistrzowski pas. W pierwszej konfrontacji mistrzowskiej zmierzył się z Antunem Račiciem i chociaż przegrał, postawił mu niezwykle trudne warunki w klatce.

W drugim boju dla KSW Bruno pokonał Pawła Polityłę i ponownie stanął do walki o pas, tym razem jednak już z nowym czempionem, Sebastianem Przybyszem. Starcie zakończyło się przegraną Bruno, ale Dos Santos ponownie pokazał, że stać go w klatce na wiele. Brazylijczyk ostatni raz bił się podczas gali KSW 71. Zmierzył się wówczas z dzisiejszym mistrzem wagi koguciej, Jakubem Wikłaczem. Pojedynek nie ułożył się po myśli Bruno, który przegrał go na punkty.

KSW 84: Dos Santos vs. Oliveira – relacja, wynik walki

Bruno Santos bardzo szybko zyskał obalenie. Gustavo Oliveira starał się skręcać z pleców. Bruno z góry zadaje ciosy jednak reprezentujący Portugalię zawodnik odgryza się z dołu. Dos Santos wyprowadza młotki. Niewiele się zmienia w przebiegu walki. Santos próbuje pracować z góry, a Oliveira stara się wypracować nieaktywność rywala. Gustavo starał się wyjąć trójkąta jednak nic z tego nie wyszło. „Gafanhoto” uderza z góry. Końcówka rundy mocno na konto Bruno Santosa, który zasypał oponenta gradem ciosów.

Dość szybko na początku drugiej rundy Oliveira sfaulował Santosa kopnięciem na krocze. Wznawiamy walkę. Bruno próbował obalić rywala jednak Gustavo świetnie wybronił tę próbę sprowadzenia. Bruno Santos trafia kombinacjami natomiast Oliveira odgryza się pojedynczymi mocnymi ciosami. Dos Santos ładnie zyskał obalenie i szybko przeszedł pozycję tak że znalazł się w dosiadzie. Oliveira wraca do półgardy. Bruno zyskuje boczną natomiast Gustavo stara się odwrócić sytuację. Spora przewaga Bruno, Gustavo wykorzystuje gumową gardę jednak dos Santos się wybronił i nadal wypuszcza krótkie ciosy z góry.

Niesamowite Gustavo Oliveira polował, polował i upolował. Oliveira starał się zaatakować obrotowym łokciem i przy trzeciej próbie w końcu mu się to udało. Gustavo doskoczył do oponenta i zaczął dobijać go w parterze. Kiedy wydawało się, że Bruno przetrwał najgorsze sędzia zatrzymał pojedynek i wezwał lekarza do klatki. Rozcięcie na głowie dos Santosa było zbyt głębokie i zawodnik zalał się krwią stąd doktor podjął decyzję o zakończeniu walki!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments