Lilian Garcia, była anonserka WWE będzie pracować dla PFL

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 kwietnia 2019

Lilian Garcia, anonserka znana z pracy dla WWE podpisała umowę z PFL. Garcia ogłosiła związanie się umową z Professional Fighters League w rozmowie z Arielem Helwanim.

Garcia pracowała dla WWF/WWE w latach 1999-2008, a w kolejnych dwóch latach pojawiała się w ringu sporadycznie np. gdy po erupcji wulkanu Eyjafjallajokull część ekipy WWE nie mogła wylecieć z Europy i Garcia „uratowala” event który odbył się 19 kwietnia 2010 roku. Tego i następnego dnia fraza Lilian Garcia była ósmym najchętniej wyszukiwanym zapytaniem w google. Anonserka wróciła do WWE na stałe 5 grudnia 2011 roku i pracowała do 1 sierpnia 2016 roku kiedy ogłosiła, że zamierza spędzić czas z rodziną i opiekować się chorującym na raka ojcem. Później pojawiała się już w roli anonserki wyłącznie sporadycznie raz na pół roku, częściej zdarzało się jej natomiast odśpiewywać hymny lub wybrane przez WWE piosenki.

Teraz Garcia będzie w klatce anonsować walki zawodników MMA, a taki ruch organizacji PFL spotkał się z bardzo dobrym odbiorem w mediach społecznościowych.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments