Mamed Khalidov: „W wieku 41 lat mogę się bić z zawodnikiem 15 lat młodszym, który jest mistrzem. Dla mnie to jest bardzo ważne”

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 października 2021

Mamed Khalidov udzielił wywiadu stacji Polsat Sport. W trakcie rozmowy zawodnik Arrachionu Olsztyn wspomniał o tym, że to dla niego ważne by bić się z rywalami na najwyższym poziomie.

„Nie wiem czy to będzie największa moja walka w KSW. Stoczyłem dużo najważniejszych walk, ale osobiście jest to najważniejsze dla mnie, bo chciałem dokończyć karierę utrzymując poziom i walczyć z najlepszymi. W wieku 41 lat mogę się bić z zawodnikiem piętnaście lat młodszym, który jest mistrzem. Dla mnie to jest bardzo ważne.”

Mamed wyjaśnił również sprawę tego w jakiej kategorii odbędzie się pojedynek:

„Roberto Soldić chce stoczyć walkę w mojej wadze i po to właśnie walczy o pas. Nie chciałbym robić 77 kilogramów, bo to za duża różnica. On wyraził chęć, kilkukrotnie pytał o tę walkę. Z szacunkiem i w sportowy sposób poprosił o walkę. Nie musiał prosić, bo widząc jak mu idzie, wiedziałem że dojdzie do tej walki. Dla mnie to wielki zaszczyt i cieszę się, że mogę się wciąż bić z mistrzami.”

Pełna rozmowa pod linkiem:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-10-04/mamed-khalidov-o-walce-z-roberto-soldiciem-to-dla-mnie-wielki-zaszczyt/?ref=slider_liga

Leave a rating
0
0