Mańkowski typuje walkę Khalidov vs Pudzianowski! „Mariusz przez mocny nokaut, albo…”

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 grudnia 2022

Borys Mańkowski, były mistrz KSW w kategorii półśredniej aktualnie walczący w dywizji lekkiej wytypował wynik walki Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski. Borys miał okazję w przeszłości walczyć z Mamedem. Czy „Diabeł Tasmański” postawił na wygraną Khalidova? A może obstawił zwycięstwo Pudziana?

W najbliższą sobotę na gali XTB KSW 77, 17 grudnia dojdzie do starcia dwóch żywych legend federacji KSW. W okrągłej klatce zmierzą się Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Pojedynkiem tym żyją wszyscy fani MMA w Polsce.

Mariusz Pudzianowski toczy boje w zawodowym MMA od 13 lat. Mamed Khalidov już ponad 18 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki. Mariusz od roku 2009 jest związany z KSW, a Mamed pierwszą walkę dla największej polskiej marki MMA stoczył w roku 2007.

Fani z niecierpliwością oczekują tej walki by przekonać się czy górą będzie zawodnik, który od początku budował karierę sportową w MMA, czy też lepszy okaże się ten który przeszedł do świata mieszanych sztuk walki prosto z zawodów strongman.

Borys Mańkowski wrócił wspomnieniami do czasów amatorskich kiedy to pierwszy raz spotkał Khalidova, a także wypowiedział się na temat pojedynku który miał okazję stoczyć z Mamedem.

„Wiele lat temu, gdy miałem debiut na gali amatorskiej pojawił się na niej Mamed i zrobił trening pokazowy, pomyślałem sobie wtedy: 'Ja pierdzielę co to jest za kot!’
Po wielu, wielu latach stoczyłem z nim walkę, więc jest to dla mnie niesamowite, a teraz na dzień dzisiejszy to jest po prostu mój kolega i wielu ludzi pyta się czy chciałbym jeszcze z nim zawalczyć. Nie chciałbym. To i tak było spełnienie moich marzeń, może nie do końca bo gdybym wygrał to byłoby w pełni, ale jestem zachwycony z tej walki i z tego że się biliśmy na Stadionie Narodowym.”

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Okazuje się, że „Diabeł Tasmański” ma dobre wspomnienia nie tylko z Mamedem, lecz również z Mariuszem Pudzianowskim.

„No i już jest starym gościem, tak samo starym jak Pudzian, który też jest stary i ja nie wiem co oni jeszcze w ogóle robią w tym KSW, czy w MMA, niech sobie już idą poleżeć, połowić ryby, a nie kurde jeszcze się naparzać. No ale jest Pudzian to jest w ogóle niebywałe. Kto w ogóle by pomyślał, że Pudzian z Mamedem? Niemożliwe, niemożliwe! No i właśnie dlaczego Pudzian też jest mi bliski? Bo gdy ja miałem swoją pierwszą walkę w KSW, to on też miał swoją walkę z Butterbeanem. To była moja pierwsza styczność z KSW i od razu Pudzian też na karcie, no i naprawdę też staliśmy się od tej gali znajomymi, a teraz jesteśmy kolegami. Także bije się moich dwóch kolegów. I ciężko jest mi to tutaj obstawiać.”

Jak pojedynek Khalidov vs. Pudzianowski typuje Borys Mańkowski, były mistrz kategorii półśredniej, aktualnie walczący w dywizji lekkiej?

„Widzę to tak, albo Mariusz przez mocny nokaut, albo Mamed przez poddanie np. skrętówkę. Jak obstawię na kuponie, który wyślę to już dowiecie się na instagramie, ale na teraz myślę, że Mamed przez poddanie. Wejdzie w nogi Pudziana, odbije się od nich (śmiech), wiecie ja wiem że to jest wyimaginowany scenariusz, taki można sobie wymyśleć, obrać, ja to tak po prostu widzę, że Mamed będzie wbijał w Pudziana i odbije się po prostu od niego bo jest to najsilniejszy człowiek świata, wciąga go na plecy i udaje mu się zapiąć dźwignię na nogę. Bo ja chyba bym tak próbował zrobić, jakbym się bił z takim wielkim potworem jakim jest Mariusz, ale niewykluczone, że Mariusz też rozpuści swoją wielką łapę i Mamed też padnie, cholera wie. Nie mam pojęcia, ale taką mam czutkę, że sprytny Mamed zrobi to bardzo sprytnie.”

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a rating
0
0