Marian Ziółkowski: „Roman Szymański, czekam”

Bartosz Sobczak
0
Published: 11 listopada 2020

Marian Ziółkowski (21-8-1) wstawił dzisiaj na swoje konto na instagramie bardzo wymowne zdjęcie, z opisem „Roman Szymański, czekam”. Reprezentant WCA Fight Team dodał również hashtag KSW 57 zatem należy się spodziewać, że to właśnie podczas tej gali Ziółkowski spodziewa się stanąć do rewanżu z zawodnikiem Czerwonego Smoka Poznań.

O walce obu Panów mówi się już od jakiegoś czasu, kiedy to Roman Szymański (13-5-0) zaczepił „Golden Boya” na swoim koncie Instagramowym, publikując zdjęcie z opisem:

„Marian pamiętasz jak zawinąłem ci kiedyś pas wagi lekkiej Skoro masz teraz walczyć o zwakowane trofeum KSW to z chęcią pokażę ci że nic się nie zmieniło♟ i zrobię to drugi raz.”.

Warto wspomnieć że Panowie już walczyli przeciwko sobie niemal 5 lat temu, na gali FEN 11, wówczas zawodnik z Poznania pokonał Ziółkowskiego, dzięki czemu zdobył mistrzostwo wagi lekkiej orgarnizacji FEN. Szymański swoją ostatnią walkę wygrał, pokonując Filipa Pejicia na KSW 53, natomiast Marian Ziółkowski w ostatniej walce musiał uznać wyższość Mateusza Gamrota (17-1-0), ale pokazał się na tyle dobrze w walce z Gamerem, który zdominował całą kategorię wagową, że właściciele KSW postanowili dać mu kolejną szansę, aby zawalczył o pas wagi lekkiej.
Autor: Oskar Dela

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments