Marian Ziółkowski kontuzjowany walka odwołana

Marian Ziółkowski – Salahdine Parnasse walka odwołana! Szok na KSW Colosseum 2! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 03 czerwca 2023

Walka Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnasse została odwołana! Według francuskich mediów Marian Ziółkowski miał doznać urazu więzadła w kolanie w trakcie rozgrzewki przed walką o pas kategorii lekkiej.

Niesamowity szok dla wszystkich, którzy wykupili bilety specjalnie przez wzgląd na pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnasse! Okazuje się, że „Golden Boy” doznał urazu więzadeł w trakcie rozgrzewki i nie będzie zdolny do stoczenia walki. Gala XTB KSW Colosseum 2 straciła zatem jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków!

Zawodnicy mieli zmierzyć się w superfightcie mistrzów. Starcie między aktualnym mistrzem kategorii lekkiej, a mistrzem kategorii piórkowej a zarazem tymczasowym mistrzem dywizji lekkiej nie dojdzie jednak do skutku.

Czekamy na oficjalne oświadczenie federacji KSW w tej sprawie! Wedle francuskich mediów Salahdine został z automatu awansowany do statusu podwójnego championa federacji KSW!

Niebywałe chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania, bez wątpienia jest to sensacja i szok zarówno dla fanów, dziennikarzy, a przede wszystkim dla samych zawodników, którzy trenowali do tego starcia od wielu miesięcy.

Video z reakcją narożnika Parnasse na wiadomość:

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments