Pudzian kontuzja KSW 77

Mariusz Pudzianowski kontuzjowany! Co z walką z Mamedem Khalidovem?

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 grudnia 2022

Wiele wskazuje na to, że walka wieczoru gali XTB KSW 77 może niespodziewanie wypaść z rozpiski wydarzenia. Mariusz Pudzianowski zamieścił w sieci zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że doznał urazu kolana. Niewykluczone, że chodzi tu o naderwanie lub zerwanie więzadeł w kolanie!

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem to wielce wyczekiwany main event gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Wiadomym jest, że wielomiesięczne przygotowania potrafią się odbić na organizmie zawodnika jednak zarówno w ostatnich dniach jak i wcześniej Pudzianowski nie sugerował żadnych urazów, wspominał jedynie o zmęczeniu po ciężkich jednostkach treningowych.

Niestety wszystko zmieniło się przed kilkoma minutami. Popularny „Pudzian” zamieścił na swoim profilu na facebooku wpis, w którym krótko napisał:

„Sport to zdrowie, ale nie tym razem. Może nic się nie urwało.”

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Wpis Pudzianowskiego bardzo zaniepokoił kibiców, którzy dopytują w komentarzach co z walką. Póki co nie ma komentarza odnośnie tego tematu ani ze strony Pudziana ani ze strony federacji KSW. Mamy nadzieję, że po konsultacjach lekarskich okaże się, że wystarczy kilka dni odpoczynku na to by Mariusz wrócił do pełni sił i mógł 17 grudnia wejść do octagonu.

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Leave a rating
0
0