Pudzian Mariusz Pudzianowski odejdzie z KSW strongman

Mariusz Pudzianowski odejdzie z KSW i wróci do startów w zawodach Strongman? „Ciągnie wilka do lasu. Parę miesięcy i…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 czerwca 2023

Mariusz Pudzianowski nieustannie udowadnia, że lata mijają, a dzięki rzetelnej i sumiennej pracy wciąż drzemie w nim wielka siła i ochota do zmagania się z ciężarami. Były wielokrotny Mistrz Świata Strongman pojawił się na Strongman Cup Kamień 2023 w Gminie Szemud.

Na Strongman Cup Kamień 2023 w Gminie Szemud w Województwie Pomorskim zaproszono wielu gości specjalnych znanych młodszym i starszym fanom z programu „Siłacze”. Elita, która błyszczała wiele lat temu w programie emitowanym na antenie TVN stawiła się tłumnie w Kamieniu.

Jednym z gości specjalnych był Mariusz Pudzianowski, który od lat skupia się na startach w MMA. Wszyscy dobrze znamy miłość „Pudziana” do ciężarów, a także rywalizacji z innymi siłaczami, nie może zatem dziwić fakt, że Pudzianowski postanowił spróbować się w jednej z konkurencji.

Mariusz zamieścił w sieci nagranie video ze swej „próby”, a także dodał dopisek:

„Ciągnie wilka do lasu. ps: Parę miesięcy i wróciło by się na swoje tory co kiedyś były do jazdy.”

Czy to oznacza, że Mariusz myśli o powrocie do startów w zmaganiach Strongman? Bez wątpienia byłaby to doskonała wiadomość dla wszystkich sympatyków Pudziana, a także dla wszystkich osób związanych ze środowiskiem Strongman ponieważ aktywny udział Pudzianowskiego w zmaganiach mógłby zachęcić którąś z dużych stacji telewizyjnych do przeprowadzania relacji live, lub rejestrowania zmagań i emitowania ich w późniejszym terminie w formie „programu”.

Gorzej natomiast do sprawy mogą podejść fani, którzy chcą oglądać Mariusza Pudzianowskiego w okrągłej klatce federacji KSW. Szczerze liczymy na to, że nawet jeśli Pudzian myśli o powrocie do startów w zmaganiach Strongmanów to byłoby miło, gdyby stoczył jeszcze jedną, pożegnalną walkę w KSW.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments