Pudzianowski Najman rewanż Lewandowski KSW

Martin Lewandowski o walce Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman 2! Czy historia zatoczy koło? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Published: 08 czerwca 2023

Martin Lewandowski, szef najlepszej europejskiej organizacji MMA był gościem w studiu FanSportu. W rozmowie z dziennikarzem Arturem Przybyszem, Martin poruszył temat ewentualnej rewanżowej walki Pudzianowskiego z Najmanem. Czy dojdzie do drugiego starcia Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman?

Po gali KSW Colosseum 2 w sieci pojawiły się wypowiedzi różnych osobistości związanych bezpośrednio lub pośrednio ze światem MMA. Jedną z takich osób jest Marcin Najman, który w 2009 roku stoczył pamiętny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Najman uważa, że to odpowiednia chwila na rewanż z „Pudzianem”. Częstochowianin odgraża się, że teraz na pewno odniósłby wygraną.

Do całej sprawy w studiu FanSportu odniósł się Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW. Czy faktycznie istnieją szansę na taki pojedynek? Zobaczcie wywiadu z Martinem, w którym porusza ten, a także inne tematy związane z galą KSW Colosseum 2 i przyszłością niektórych fighterów.

Martin Lewandowski po KSW Colosseum 2

Pełną rozmowę z szefem federacji KSW znajdziecie poniżej, zachęcamy do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia dzwoneczka tak abyście otrzymywali wszystkie powiadomienia o nowych wywiadach na bieżąco.

„Nie chcę mówić, że nie ma możliwości, ale nie chcę się pod tym tematem podpisywać. Nie mówię nie. Oczywiście z jakichś względów, może ostatnia walka Mariusza, po prostu, żeby to był benefis Mariusza Pudzianowskiego.”

Chciałbyś zobaczyć rewanż Pudzianowski vs Najman 2?

Loading ... Loading ...
Leave a rating
18
24
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Romanow
1 rok temu

Teraz cyganie niebeda już najgorsi!nowe motto jest takie,niedawna cygance powróżyć bo cię opuszkami,,😝

DON
1 rok temu

Najman szybkie KO na Pudzianie + masakra w konferencjach.