Lewandowski khalidov pudzianowski

Martin Lewandowski szef KSW odpiera zarzuty o tym, że walka Khalidov vs. Pudzianowski była ustawiona!

Bartosz Sobczak
0
Published: 20 grudnia 2022

Martin Lewandowski szef organizacji KSW był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W materiale video nie zabrakło trudnych pytań. Współwłaściciel federacji musiał między innymi odpowiedzieć na zarzuty kibiców, którzy w komentarzach sugerują, że walka Khalidov vs. Pudzianowski była ustawiona!

W weekend odbyła się gala KSW 77. W walce wieczoru zmierzyli się Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Starcie dwóch legend zakończyło się bardzo szybko po kapitalnej akcji Olsztynianina. Pudzian nie tylko dał się obalić Mamedowi, lecz również odklepał ciosy Khalidova.

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. Szef KSW opowiedział o własnych odczuciach na temat main eventu:

Martin Lewandowski o walce Khalidov vs. Pudzianowski:

„W moim odczuciu ten main event zostawia trochę niedosytu, jednak w momencie gdy budujesz całą galę w oparciu o dwie ikony to gdzieś jednak ta presja wytrąciła Pudziana z jego standardowego rytmu. Zresztą sam to opublikował na swoich mediach społecznościowych. Ja miałem okazję być w szatni zarówno u Mameda jak i u Pudziana. Także no wiesz, myślę że Mariusz się psychicznie spalił przez tą presję. Jednym z elementów, które ja bym tu jeszcze dodał są te całe perturbacje związane z teamem to tez jednak na głowę wpada, też dlatego mi zależało na samym początku kiedy ogłosiliśmy walkę i zaczęły się te problemy ja chciałem, żeby Mariusz miał ten team zwarty, żeby miał kogoś komu może zaufać. To się nie udało, no ale zresztą to jest tak jak Pudzian pisał, za bardzo chciał. Ja osobiście odczuwam niedosyt, chciałbym żeby panowie dłużej powalczyli, ale tutaj też pełne chapeau bas dla Mameda.”

Szef KSW odpiera zarzuty kibiców o ustawce Mamed vs. Pudzian!

Martin odpowiedział także na pytanie Artura Mazura, który wspomniał o tym, że w sieci pojawiła się masa komentarzy dotyczących rzekomej ustawki w walce wieczoru. Jak Lewandowski zareagował na te słowa?

„Teraz już się śmieję z tego, bo ciężko przewidzieć to co pomyśli sobie fan. Jak popatrzę na to jak fani są czasem labilni emocjonalnie, ja rozumiem też taką ewolucyjną cechę, że myślimy pewnymi skrótami, próbujemy znaleźć odpowiedź, którą gdzieś zasłyszeliśmy i tak dalej. Niestety przez inne dyscypliny i przez jakieś tego typu historie związane z walkami gdzie ludzie mieli inne oczekiwania, od razu kolejne skojarzenie ustawka. To ja tylko chciałem zapytać: 'co miałoby to komu dać?’ Jakbym ja to miał ustawiać to zrobiłbym tak, żeby wygrał Pudzian i Mamed mógłby się domagać rewanżu. Natomiast na tą chwilę to nie wiem w ogóle jaki sens miałby rewanż (przy wygranej Mameda). Drodzy państwo proszę sobie pomyśleć, kiedy przychodzi wam do głowy taki pomysł, że to mogła by być ustawka, poza tym że już 18 lat funkcjonujemy na tym rynku, jaką my mielibyśmy potrzebę, żeby coś takiego zrobić? Albo co nami miałoby kierować. Chciałbym żeby fani zadali sobie pytanie co dla jednego i drugiego zawodnika to miałoby nieść za sobą? Dla Pudziana wygrana? To jest wszystko co on mógłby w tym sporcie zrobić. Żadnego większego wyzwania by nie miał, bo nie będzie miał okazji walczyć z kimś takim jak Mamed Khalidov. Ustawienie przegranej dla Mameda? To już nie tylko by chyba skończył karierę w tej kategorii ciężkiej, ale ogółem skończyłby karierę na dobre!”

Leave a rating
0
0