Martin Lewandowski: „W wypadku Niemiec rozmowy są poważniejsze. Mamy trzy miejsca, gdzie planujemy osiąść. To Berlin, Monachium i Dusseldorf”

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 września 2019

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW udzielił wywiadu portalowi Onet.pl. W obszernej rozmowie szef KSW zdradził między innymi kolejne plany odnośnie zagranicznych eventów KSW. Na ten moment najlepsza europejska organizacja MMA wybiera się do Chorwacji, a co dalej? Wygląda na to, że już w niedalekiej przyszłości największe gwiazdy KSW zawitają do USA i Niemiec!

KSW 50 odbędzie się w Londynie. Planujecie mocniejszą ekspansję na inne kraje? 

Tak, prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie organizacji gali na Bałkanach. Poza tym spróbujemy zagrać pod Polonię w Stanach Zjednoczonych. Będzie to również ukłon w stronę zbliżającej się ku końcowi karierze Mariusza Pudzianowskiego. Jest mi najbliżej i celujemy w Chicago. 

Kiedy? 

Nie wiem. Zależy to od wielu czynników. Dostępności hal, od Mariusza. Jest plan, lecz na razie znajduje się w powijakach. 

A Niemcy? 

W tym wypadku rozmowy są poważniejsze. Hale są udokumentowane. Mamy trzy miejsca, gdzie planujemy osiąść. To Berlin, Monachium i Dusseldorf. Współpracujemy z Bildem, co nam zdecydowanie pomaga się tam przebić. Pomaga również bliskość granic. Stąd pierwszą galę najlepiej byłoby zorganizować w Berlinie. Jest najbliżej. Komunikacyjnie z Polski bajka. 

Cała rozmowa tutaj:

https://sport.onet.pl/mma/ksw/martin-lewandowski-wystep-pudziana-przyniosl-komercyjny-sukces/k1pr41q

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments