Masvidal: „Chcę rozbić twarz McGregora, to łatwy czek. Szczerze nie widzę szans by mógł mnie pokonać”

Bartosz Sobczak
0
Published: 11 lipca 2019

Jorge Masvidal podczas udziału w „The Dan LaBatard Show” wyzwał na pojedynek Conora McGregora. Amerykanin chce upolować Irlandczyka:

„Interesuje mnie jeden gość, z którym walka dobrze by się sprzedała. Wiem, że przy takim zestawieniu zarobiłbym tyle pieniędzy na ile zasługuję. W tej walce jak w każdej innej dałbym z siebie wszystko i stoczyłbym ją dla fanów. Wiecie, że nigdy nie uciekam od twardych bojów i nie wycofuję się ze starć. Chcę McGregora, chcę rozbić jego twarz. Uważam, ze to dla mnie łatwy czek. Szczerze nie widzę szans by mógł mnie pokonać, by walka poszła po jego myśli.”

Drugim z zawodników, z którym „Gamebred” chce się zmierzyć jest Kamaru Usman. Masvidal chciałby wywalczyć pas kategorii półśredniej jednak podkreślił, że Usman często bywa kontuzjowany i walczy rzadko, więc ciężko byłoby doprowadzić taki pojedynek do skutku.

update: według managera Masvidala jego klient stoczy kolejną walkę z Usmanem lub McGregorem, wszystko zależy od tego który z zawodników zaakceptuje warunki kontraktu.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments