Mamed vs Pudzian

Będzie specjalne otwarcie gali z udziałem Khalidova i Pudzianowskiego!

Bartosz Sobczak
0
Published: 10 grudnia 2022

Matheo, producent muzyczny od lat współpracujący z federacją KSW zdradził za pośrednictwem mediów społecznościowych, że gala XTB KSW 77 będzie miała specjalne otwarcie. Zaintrygowani? Więcej dowiecie się czytając pełną wypowiedź Matheo.

Mateusz Schmidt, znany szerzej jako Matheo to producent muzyczny, który od wielu lat tworzy muzykę dla najlepszych polskich raperów. To jednak nie jedyne osiągnięcia Matheo, który ma na swoim koncie również wieloletnią współpracę z federacją KSW.

Teraz Matheo postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat gali XTB KSW 77. Nie udostępnił co prawda nawet fragmentu muzyki jednak napisał coś co pozwoli fanom na dyskusję na ten temat.

„Takie mam ciekawe dla wszystkich fanów muzyki do gal KSW, że na najbliższą galę 17 grudnia przygotowane zostało specjalne otwarcie. Z tytułu wyjątkowego main fightu, na którym zmierzą Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski czyli 2 postaci, które niewątpliwie przyczyniły się najbardziej do rozwoju federacji.
Postanowiłem zrobić ukłon dla wszystkich, którzy są z nią od samego początku i zasadniczo odświeżyć coś od czego moja przygoda z muzyką komponowaną na potrzeby gal się zaczęła. Pozdro!”

Wydaje się, że w grę wchodzą dwa archiwalne numery, które można odnaleźć w serwisie youtube. Podrzucamy je wam tutaj, tak byście mogli dołączyć do dyskusji na temat tego, który z kawałków wolelibyście usłyszeć w nowej aranżacji/odświeżonej wersji.

Miło wiedzieć, że federacja KSW planuje coś specjalnego na walkę dwóch żywych legend polskiego MMA, które w wielkim stopniu przyczyniły się do rozwoju i promocji dyscypliny w naszym kraju. Biorąc pod uwagę fakt, że Matheo specjalnie z tej okazji dopieści podkład muzyczny należy się również spodziewać, że Maciej Kawulski i Martin Lewandowski postarają się o to, aby ceremonia otwarcia gali nawiązała jakością do legendarnych otwarć z gal KSW 17 czy KSW 19.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Leave a rating
0
0