Michał Andryszak przed walką ze Stosiciem na KSW 63: „Walczę tak, aby zwyciężyć”

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 sierpnia 2021

Michał Andryszak, który zaraz po debiucie w KSW Darko Stosicia, zapowiedział, że chciałby z nim zawalczyć, podczas gali KSW 63 spotka się z Serbem w okrągłej klatce.

Bilety na galę KSW 63, która odbędzie się w ATM Studio w Warszawie, są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Darko Stosić zadebiutował w KSW w marcu tego roku i znokautował Michała Włodarka. Zaraz po tej walce Michał Andrszak zaproponował Darko spotkanie w klatce.

– Zawsze jako sportowiec chcę realizować swoje ambicje, a Darko jest dla mnie ciekawym pomysłem na dalszych rozwój – wyjaśnia Michał. – Po pierwsze, pokonał rywala, z którym ja przegrałem. Po drugie, zwyciężył w fajny, spektakularny sposób. Jest więc dla mnie ciekawym celem i mocnym wyzwaniem. Ja nigdy sobie rywali nie wybieram, ale jeśli już wskazuję z kim chciałbym się zmierzyć, to biorę pod uwagę najtrudniejszych przeciwników.

Zarówno Michał, jak i Darko słyną z nokautowania przeciwników. Andryszak jest jednak gotowy na to wyzwanie.

– Myślę, że jako zawodnik z tak dużym stażem i doświadczeniem posiadam umiejętności, które pozwolą mi go pokonać. Oczywiście Darko też posiada argumenty, które mogą przeważyć szalę na jego korzyść, ale na tym polega właśnie ta zabawa – kto lepiej wykorzysta swoje atuty. Każdy ma jakieś słabe strony i miejsca, w które można uderzyć. Jest więc parę pomysłów na Darko.

Michał w swoim ostatnim boju brutalnie zdominował Guto Inocente, rozbił go w parterze i poddał. Już wówczas mówił, że zmienił swoje podejście do walczenia i nie nastawia się na błyskawiczne wojny, z których słynął, bo stał się bardziej dojrzałym zawodnikiem.

Pełna rozmowa pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3636

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments