Michał Michalski vs. Dominik Humburger na KSW 86 we Wrocławiu

Michał Michalski vs. Dominik Humburger na KSW 86 we Wrocławiu!

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 lipca 2023

Federacja KSW ogłosiła niezwykle interesujący pojedynek na galę KSW 86 we Wrocławiu. Reprezentant gospodarzy Michał Michalski zmierzy się z niepokonanym Czechem Dominikiem Humburgerem. Walka Michalski vs. Humburger będzie jedną z głównych atrakcji gali, która odbędzie się 16 września w hali Orbita.

Federacja KSW ma zaplanowane dwa kolejne wydarzenia. Najpierw 19 sierpnia w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85, a następnie 16 września we Wrocławiu odbędzie się event KSW 86. Dziś ogłoszono kolejny pojedynek na drugą z wymienionych gal.

Podczas gali KSW 86 dojdzie do starcia dwóch efektownie walczących zawodników wagi średniej. Michał Michalski (10-5, 6 KO, 1 Sub), który ma na swoim koncie siedem wygranych przed czasem, zmierzy się z niepokonanym Dominikiem Humburgerem (7-0, 6 KO), który sześć razy posyłał rywali na deski. Do pojedynku dojdzie 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Michał Michalski ma za sobą siedem starć w okrągłej klatce. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz walczył podczas gali KSW 80 i już w pierwszej rundzie rozprawił się z Erikasem Golubovskisem. Było to czwarte zwycięstwo Michała w KSW i czwarta wygrana zdobyta w okrągłej klatce przez nokaut.

Wcześniej Michalski w taki właśnie sposób odprawił ciosami Savo Lazicia, potem w podobnym stylu pokonał Alberta Odzimkowskiego i Aleksandara Rakasa. W całej karierze Michał aż siedem z dziesięciu zwycięskich pojedynków zdobywał przed czasem, a sześć razy tryumfował już w pierwszej rundzie.

Pochodzący z Liberca Dominik Humburger pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Czech po raz pierwszy zawalczył w KSW w sierpniu zeszłego roku i znokautował w drugiej rundzie Borysa Borkowskiego. W drugim pojedynku w okrągłej klatce rozbił Jorge Luiza Bueno.

Humburger ostatni raz walczył podczas gali na Słowacji, gdzie na początku lipca znokautował znanego z KSW Roberta Maciejowskiego. Dla Dominika była to siódma wygrana w karierze i szóste zwycięstwo przez nokaut. Czech trzy razy pokonywał rywali już w pierwszej rundzie walki. Walka na KSW 86 będzie dla Humburgera trzecim pojedynkiem w tym roku.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments