Michał Piwowarski Seaside Battles

Michał Piwowarski w co-main evencie gali Seaside BattleS Dziwnów

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 maja 2021

Michał Piwowarski w co-main evencie gali!

Czołowy polski zawodnik MMA i utytułowany grappler Michał Piwowarski (5-2) wystąpi na gali Seaside BattleS Dziwnów. Szczecinianin nie zamierza osiadać na laurach po zwycięstwie dla FEN i już 10 lipca zawalczy w co-main evencie lokalnej gali.

Piwowarski, który na co dzień jest zawodowym żołnierzem karierę rozpoczynał w kategorii ciężkiej, gdzie od pierwszej walki pokazywał, że może namieszać w walce z najlepszymi. Jego bój z Łukaszem Brzeskim na gali Babilon MMA kibice pamiętają do dziś. Skazany z góry na porażkę „Piwo” zostawił wiele serca w klatce i miał swoje momenty. To jednak nie wystarczyło na , być może, przyszłego zawodnika UFC. Obecnie zawodnik Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin zbudował serię 2 wygranych z rzędu.

Walka w Dziwnowie będzie dla Piwowarskiego szansą na pokazanie się przed lokalną publicznością i rzeszą swoich kibiców. Podczas SBS 33-latek po raz drugi w karierze zawalczy w kategorii półciężkiej.

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:

93,0 kg: Wojciech Janusz vs TBA

93,0 kg: Michał Piwowarski vs TBA

70,3 kg: Michał Pogorzelski vs TBA

77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas

70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA

77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments