KSW 77 na jakim programie

Na jakim programie KSW 77? Ile wynosi cena PPV? Gdzie oglądać?

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 grudnia 2022

Postanowiliśmy odpowiedzieć na szereg pytań jakie nadsyłacie do naszej redakcji dopytując o galę KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski. Najczęstszymi pytaniami które zadajecie są następujące pytania. Na jakim programie KSW 77? Ile wynosi cena PPV? Gdzie oglądać galę KSW?

Na jakim programie KSW 77?

Niestety organizatorzy nie przewidzieli transmisji TV KSW 77. Jedynym legalnym źródłem jest stream online w Viaplay i tylko tam można obejrzeć hitową walkę Mariusz Pudzianowski – Mamed Khalidov na żywo. Taka okazja więcej się nie powtórzy, a wszyscy kibice zastanawiają się, czy legendarny fighter KSW znajdzie sposób na najsilniejszego człowieka świata. Pudzian w końcu w ostatniej walce brutalnie znokautował przyjaciela rywala, Michała Materlę.

KSW 77 cena PPV

Cena KSW 77 wynosi 34 zł. Aby zobaczyć galę należy posiadać konto i opłacony abonament w serwisie Viaplay, z którego zrezygnować możecie w każdej chwili! Transmisja na żywo dostępna będzie w sobotę 17 grudnia od godziny 18:45 czasu polskiego.

W main evencie gali rękawice skrzyżują Pudzianowski i Khalidov. To starcie planowane jest około północy. Aby wykupić dostęp do transmisji online KSW 77 wystarczy kliknąć w poniższy baner.

Gdzie oglądać KSW?

Dostęp do KSW 77 PPV uzyskać można w niecałą minutę. Wystarczy wejść na platformę Viaplay – tutaj i wybrać interesujący nas pakiet. Dostępny jest abonament miesięczny i roczny, ceny dostępu widoczne poniżej.

Następnie należy się zarejestrować lub zalogować się, jeśli posiadamy już konto użytkownika. Kolejnym krokiem jest dokonanie płatności w wybrany sposób i gotowe! Możemy obejrzeć KSW 77 na żywo! W pakiecie dostępne są również inne rozgrywki sportowe, jak Premier League czy Bundesliga. Viaplay ma w swojej ofercie również wiele innych programów rozrywkowych, filmów i seriali.

https://www.youtube.com/watch?v=Gp8rD5Vx53I

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a rating
0
0