Najlepsze momenty KSW

Najlepsze momenty gali KSW 77: Khalidov vs. Pudzianowski [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 22 grudnia 2022

Federacja KSW opublikowała materiał video, w którym zawarto dziesięć najlepszych momentów gali XTB KSW 77: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski. Wydarzenie odbyło się w sobotę w Gliwicach przy pełnych trybunach. Gala obfitowała w efektowne skończenia przed czasem. Zobaczcie najlepsze momenty gali KSW 77.

Karta walk wydarzenia składała się, aż z jedenastu pojedynków. Tylu walk nie było w rozpisce pojedynczego wydarzenia od czasów doskonałej gali KSW 39: Colosseum, która odbyła się na Stadionie Narodowym. To właśnie ten młody narybek KSW zapewnił fanom największe emocje związane z efektownymi nokautami i poddaniami. Bohaterowie pierwszych walk zapewne zaskarbili sobie sympatię kibiców obecnych w arenie Gliwice, ale i także tych, którzy śledzili galę KSW 77 na Viaplay.

Gala KSW 77 była bez wątpienia jednym z najlepszych wydarzeń tego roku. Sobotnie zmagania obfitowały w skończenia i niezwykle emocjonujące starcia. Z tego powodu organizacja KSW postanowiła nagrodzić bonusami finansowymi, aż dwukrotnie większą liczbę zawodników niż zwykle. Więcej w tym temacie pisaliśmy wczoraj. Ośmiu zawodników z bonusami po KSW 77

W main evencie Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego przez KO. W walkach mistrzowskich doszło do długich i efektownych starć na pełnym dystansie. Dziś federacja KSW zaprezentowała dziesięć najlepszych momentów gali.

Najlepsze momenty gali KSW 77.

Leave a rating
0
0