Źródło: screenshot YouTube

Najpierw Pudzian, potem walka o pas? Khalidov szczerze o walce z De Friesem

Jakub Hryniewicz
0
Published: 16 grudnia 2022

Mamed Khalidov już w tę sobotę wystąpi w main evencie XTB KSW 77, gdzie zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Starcie odbędzie się w dywizji ciężkiej, a jej mistrz uważa, że jest to eliminator do walki o pas! Co na to zawodnik Arrachionu?

To jedna z największych, o ile nie największa walka w historii federacji. W Arenie Gliwice 17 grudnia dojdzie do prawdziwego starcia tytanów: Khalidov vs. Pudzianowski. Dla Mameda będzie to oczywiście debiut w królewskiej kategorii wagowej, a niedawno wyraził chęć na starcie o mistrzowski pas z Philem De Friesem!

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Khalidov o walce z De Friesem

Temat ten został poruszony przez Artura Mazura z redakcji Sportowe Fakty WP w rozmowie z Khalidovem. Brytyjczyk kilka tygodni temu napisał na swoich mediach społecznościowych, że z chęcią zmierzy się z wygranym walki wieczoru XTB KSW 77. Legendarny w Polsce fighter odpowiedział mu na to pytaniem, czy wciąż będzie chętny jeśli pokona Pudziana? W programie Klatka po klatce przyznał, że był to jedynie żart.

– On to sobie gdzieś tam wrzucił i w żarcie to powiedziałem, z takim sarkazmem. To byłaby już przesada, żebym ja walczył jeszcze z nim. Szczerze ci powiem – no nie widzę z nim szans po prostu. Szczerze to przyznam.

Khalidov wprost stwierdził, że nie ma takiego arsenału, który pozwoliłby mu na pokonanie Phila De Friesa. Mamed jest już po przygotowaniach do Pudzianowskiego, toteż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkie zadanie by go czekało.

– On jest za duży i za doświadczony dla mnie, żebym przy swojej wadze z nim walczył. Uważam go za lepszego zawodnika, niż ja. Nie jestem w stanie go zaskoczyć. Nie wiem, co miałbym zrobić przeciwko niemu… Tyle, nie będę skakał powyżej tego, co jest.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo! <-


Leave a rating
0
0