Norman Parke zawalczy na gali Bang FC 2 w Berlinie

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 stycznia 2021

Norman Parke (28-7-1) podał na swoim Instagramie informacje o jego zbliżającej się walce, która odbędzie się na gali Bang FC 2 w lutym! „Stormin” wstawił na swój Instagram post, o następującej treści:

„Siema wszystkim, zawalczę w Berlinie 27 lutego w chatchweight’cie, nie będzie to KSW, ale następne walki będą. Podpisałem kontrakt na kilka walk, będzie ich dużo w tym roku”.

Irlandczyk już jakiś czas temu informował o tym, że jego walka odbędzie się poza KSW, nawet była mowa o tym że będzie to walka, która nie będzie toczyła się na zasadach MMA. Kilka tygodni temu doszło do małego spięcia pomiędzy Parke, a jednym ze współwłaścicieli KSW, wiele się wtedy mówiło o tym że Parke może opuścić Polską federację, jednakże Irlandczyk napisał o tym że kolejne walki odbędą się już pod banderą KSW, więc można z tego wywnioskować że Panowie doszli do porozumienia i zakopali topór wojenny.

Norman Parke swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 53 z Mateuszem Gamrotem, a pojedynek został przerwany przez decyzję lekarza.

Autor: Oskar Dela

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments