Nowi partnerzy biznesowi PLMMA

Bartosz Sobczak
0
Published: 27 września 2019

NOWI PARTNERZY BIZNESOWI PLMMA    

Firma ETOTO zdecydowała się na współpracę z PLMMA. Szczegóły dotyczące zakładów na walki i wiadomości o pierwszych kursach pojawią się po ogłoszeniu pełnej rozpiski PLMMA 79, która 18 października 2019 r odbędzie się w Rzeszowie. O wszystkim będziemy informowali na bieżąco.   Przypomnijmy, że podczas gali, transmitowanej w TVP Sport, zobaczymy mistrzowski pojedynek Michała Pasternaka z Pawłem Zakrzewskim (kategoria półciężka), w klatce swoje umiejętności zaprezentują też m.in. Kevin Szaflarski, Robert Bryczek, Piotr Kalenik i Kamil Minda.  

Wyniki bojów z udziałem tych i pozostałych wojowników znajdą się w ofercie ETOTO, legalnego polskiego bukmachera, oferującego szeroki wybór dyscyplin sportowych. Poza najpopularniejszymi, takimi jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i hokej w ofercie ETOTO znajdują się także mniej popularne w Polsce sporty: snooker czy futbol amerykański.  

ETOTO oferuje 25000 zakładów LIVE miesięcznie, cash-out oraz zakłady puls. W najważniejszych i najpopularniejszych wśród graczy dyscyplinach oferuje po ok. 150 różnych opcji zakładów na jeden mecz.  

Dodajmy, że ETOTO to nie jedyna firma, która podjęła w ostatnim czasie współpracę z PLMMA. Oficjalnym partnerem Profesjonalnej Ligi MMA została właśnie, znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych, potężna firma Blendtec. Producent najlepszych blenderów na świecie będzie teraz podbijał rynek ramię w ramię z federacją MMA promującą najlepsze, sportowe walki w Polsce. Jest moc!

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments