O której i gdzie obejrzeć KSW 77? Khalidov - Pudzianowski. Szczegóły transmisji

O której i gdzie obejrzeć KSW 77? Khalidov – Pudzianowski. Szczegóły transmisji

S
0
Published: 17 grudnia 2022

Przed nami gala XTB KSW 77, która jest największym wydarzeniem w 2022 roku, jeśli chodzi o sporty walki. Arena Gliwice, gdzie odbędzie się walka Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem została wyprzedana w zawrotnym tempie. Zainteresowanie eventem jest ogromne. Na wczorajszym oficjalnym ważeniu zawodnik z Białej Rawskiej wniósł na wagę 24 kilogramy więcej niż Khalidov. Transmisja XTB KSW 77 odbędzie się tylko w Viaplay. KSW 77 PPV – jak wykupić dostęp?

O której i gdzie oglądać KSW 77?

Trylogia pomiędzy panującym mistrzem Sebastianem Przybyszem, a Jakubem Wikłaczem to co-main event. Aktualny bilans wynosi 1-1. W 2017 roku Wikłacz wygrał przez jednogłośną decyzję na gali ACB 63. Zawodnicy spotkali się dokładnie trzy lata później na KSW 53, gdzie popularny „Sebić” znokautował w 3 rundzie zawodnika Arrachionu Olsztyn nie pozostawiając decyzji sędziom.

O pas wagi półciężkiej zawalczy Ivan Erslan, który zmierzy się ze świeżo upieczonym mistrzem Ibragimem Chuzhigaevem. Ibragim przebojem wdarł się do federacji KSW, w której stoczył dopiero jedną walkę! W boju na KSW 66 zdetronizował Tomasza Narkuna odbierając mu mistrzowski pas. Jak poradzi sobie z groźnym Chorwatem? Przekonamy się już dziś na XTB KSW 77! 

Gdzie obejrzeć transmisję XTB KSW 77?

Pomimo tego, że o walce Khalidov – Pudzianowski mówi cały świat MMA, to nie każdy wie, kim są dwie legendy. Szokujące słowa wypowiedział zawodnik KSW, który walczy na dzisiejszej gali. Carl McNally zawalczy z Shamadem Erzanukaevem. Irlandczyk podczas rozmowy z dziennikarzami zaznaczył, że nie wie kim są bohaterowie walki wieczoru. Padło nawet kontrowersyjne – „Kto to ku**a jest?”.

Dostęp do KSW 77 PPV uzyskać można w niecałą minutę. Wystarczy wejść na platformę Viaplay – tutaj i wybrać interesujący nas pakiet. Dostępny jest abonament miesięczny i roczny, ceny dostępu widoczne poniżej.

Następnie należy się zarejestrować lub zalogować się, jeśli posiadamy już konto użytkownika. Kolejnym krokiem jest dokonanie płatności w wybrany sposób i gotowe! Możemy obejrzeć KSW 77 na żywo! W pakiecie dostępne są również inne rozgrywki sportowe, jak Premier League czy Bundesliga. Viaplay ma w swojej ofercie również wiele innych programów rozrywkowych, filmów i seriali.

KSW 77 – jak wykupić PPV?

Niestety w żaden legalny sposób nie można zobaczyć transmisji i streamu online z KSW 77 za darmo. Wszystkie transmisje KSW 77 PPV free, które znaleźć można w Internecie są nielegalne. Jedynym sposobem, by obejrzeć walkę Pudzianowski vs. Khalidov na żywo jest dostęp do Viaplay. Jeśli nie możesz oglądać gali, albo nie masz opcji wykupienia dostępu możesz śledzić wyniki KSW 77 na żywo od 19:00.

KSW 77 – karta walk

 • Mamed Khalidov (35-8-2) vs. Mariusz Pudzianowski (17-7)
 • Sebastian Przybysz (10-2) vs. Jakub Wikłacz (13-3) – o pas kategorii koguciej
 • Ibragim Chuzigaev (16-5) vs. Ivan Erslan (12-1-1) – o pas kategorii półciężkiej
 • Daniel Rutkowski (14-3-1) vs. Lom-Ali Eskiev (20-5-1)
 • Bohdan Gnidko (8-0) vs Mădălin Pîrvulescu (5-0)
 • Andrzej Grzebyk (18-6) vs. Oton Jasse (21-8)
 • Patryk Kaczmarczyk (8-2) vs. Pascal Hintzen (8-1)
 • Michał Domin (4-3) vs Patryk Likus (2-1)
 • Yann Liasse (8-1-1) vs Adrian Gralak (5-0-1)
 • Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0)
 • Wiktoria Czyżewska (1-0) vs Oleksandra Karaseva (2-0)
Leave a rating
0
0