Omielańczuk, Strus i Saidov w karcie walk gali ACA 101: Warszawa

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 września 2019

ACA 101 w Warszawie juz 15 listopada! Najmocniejsza gala MMA tej jesieni

Organizacja ACA powraca do stolicy. Po bardzo widowiskowej gali, która w lutym odbyła się na Torwarze, klatka ACA po raz pierwszy stanie w hali EXPO XXI. Na karcie walk czołówka polskiego MMA. W klatce na pewno zobaczymy Daniela Omielańczuka, Aslambeka Saidova oraz Piotra Strusa. Gala ACA 101 będzie bez wątpienia najmocniejsza gala MMA w Polsce tej jesieni! Tylko do 10 października pula promocyjnych biletów w przedsprzedaży.

Sto pierwsza gala ACA będzie już trzecim wydarzeniem organizacji w Polsce w tym roku. W lutym fani MMA zobaczyli aż 15 emocjonujących pojedynków z odziałem 10 polskich zawodników na warszawskim Torwarze, a w czerwcu ACA po raz pierwszy zorganizowało gale w Lodzi. ACA wraca do Warszawy, by po raz kolejny zafundować polskim fanom MMA walki w klatce na najwyższym poziomie sportowym. Dotychczas organizacja dwukrotnie organizowała gale na Torwarze (02.2016, 02.2019.), a juz 15 listopada zadebiutuje w hali EXPO XXI. Obiekt pomieści przeszło 3 tys. fanów.

Bardzo się ciesze, że udało się pozyskać obiekt na gale w Polsce jeszcze w tym roku. To będzie nasze ósme spotkanie z polskimi fanami MMA i trzecia gala w Warszawie. I nie mam wątpliwości, że to będzie najmocniejsza gala mieszanych sztuk walki tej jesieni w Polsce, którą warto zobaczyć na żywo. Ci, którzy regularnie przychodzą na nasze gale wiedza, że to są emocje sportowe na najwyższym poziomie z udziałem piekielnie mocnych fighterów z Polski i zagranicy. Zadbamy, żeby i tym razem nie zawieść oczekiwań fanów prawdziwego MMA – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce.

Omielańczuk, Saidov, Strus

W karcie walk ACA 101 nie zabraknie topowych, polskich zawodników od lat zwiazanych z organizacja. Daniel Omielańczuk (22-9-1) skrzyżuje rękawice z osiem lat młodszym Denisem Smoldarevem (14-5). Estończyk nie ma szczęścia do polskich „ciężkich”, bo w przeszłości przegrywał pojedynki z Michałem Andryszakiem i Marcinem Tyburą. Zwycięstwo Omielańczuka, który nie przegrał w tym roku żadnej walki, przypieczętowałoby mocna pozycje zawodnika w organizacji i zbliżyło Polaka do walki o pas mistrzowski ACA w wadze ciężkiej. Swoja pozycje w rankingach ACA umacnia tez olsztyński zawodnik, Aslambek Saidov (23-5), który nie przegrał żadnej walki od 2017 roku. W listopadzie rywalem Saidova będzie Brazylijczyk, Elias Silverio (16-4-1).

Swojego przeciwnika poznał tez warszawski zawodnik, Piotr Strus (14-5-2), którego walki podczas gal rozgrzewają publikę do czerwoności. Podczas ACA 101 Polaka zobaczymy w walce wieczoru, a jego rywalem będzie Vitaliy Nemchinov (10-1), który do niedawna miał na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Rosjanin pierwsza porażkę do swojego rekordu dopisał dopiero podczas czerwcowej gali w Lodzi, ulegając niepokonanemu dotychczas Brazylijczykowi, Rodolfo Vieira.

350 biletów w przedsprzedaży

W karcie walk ACA 101 zobaczymy jeszcze kilku zawodników z Polski. Kolejne ogłoszenia już wkrótce. Tymczasem rusza przedsprzedaż biletów na galę na oficjalnej stronie internetowej organizacji aca-mma.com oraz na portalu eventim.pl. W puli promocyjnej przeznaczonej do przedsprzedaży do 10 października jest tylko 350 biletów, których ceny są tylko teraz obniżone o 15%.

BILETY: https://www.eventim.pl/aca-mma-101-warszawa-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2504523%2412313577&jumpIn=yTix&kuid=567490&from=erdetaila

KARTA WALK ACA 101
Walka wieczoru
Piotr Strus (14-5-2) vs Vitaliy Nemchinov (10-1)
Karta glówna
Daniel Omielanczuk (22-9-1) vs Denis Smoldarev (14-5)
Aslambek Saidov (23-5) vs Elias Silverio (16-4-1)

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments