Parke zapowiada współpracę z dietetykiem i chce walki o pas na gali KSW 50 w Londynie

Bartosz Sobczak
0
Published: 21 maja 2019

Norman Parke (27-6-1, 1NC) po czterech kolejnych zwycięstwach w KSW wyraził chęć walki o pas kategorii lekkiej. Zawodnik z Irlandii Północnej podkreślił, że jest gotów na współpracę z dietetykiem i chce walczyć o pas mistrzowski na gali KSW 50 w Londynie.

Oczywiście „Stormin” w swoim stylu zaatakował również Mateusza Gamrota i przyznał, że ten powinien zwakować pas mistrzowski. Parke musiał przegapić wiadomość o tym, że „Gamer” uczynił to w ubiegłym tygodniu.

Pytanie czy Parke zasłużył na walkę o pas i jeśli tak to z kim powinien się zmierzyć? Idealnym kandydatem do walki z 32-latkiem wydaje się być Mansour Barnaoui. Francuz legitymuje się serią pięciu kolejnych zwycięstw, a niedawno wygrał pas Grand Prix Road FC inkasując przy okazji nagrodę wysokości miliona dolarów. Z zawodników aktualnie walczących w KSW wysoko w wewnętrznym rankingu dywizji sklasyfikowany jest Marian Ziółkowski. Wszystko zależeć będzie od decyzji Martina Lewandowskiego, Macieja Kawulskiego i Wojsława Rysiewskiego. Możliwe, że nie planowali oni udziału Parke’a na gali KSW 50 jednak niespodziewana decyzja Mateusza Gamrota o odpoczynku od startów może zadziałać na korzyść zawodnika z Irlandii Północnej.

https://www.instagram.com/p/BxqPzEXF1VY/
Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments