Paweł Derlacz poprowadzi treningi na obozie KSW w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

Bartosz Sobczak
0
Published: 27 czerwca 2019

Obozy treningowe KSW na stałe wpisały się w historię marki. Już niedługo wystartują dwa kolejne zgrupowania, które zostały podzielona na osobne turnusy: dla początkujących/średniozaawansowanych i dla zaawansowanych. Obydwa zgrupowania będą trwały po siedem dni i odbędą się w profesjonalnym kompleksie dla zawodowych sportowców – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku.

Jak co roku, także i tym razem, uczestnicy obozów będą mogli liczyć na wsparcie profesjonalnej kadry trenerskiej.

W trakcie pierwszego obozu, który jest skierowany do osób zaawansowanych pełny skład trenerski prezentuje się w następujący sposób:

Paweł Derlacz, jeden z najlepszych polskich trenerów MMA z wieloletnim doświadczeniem na rynku sportów walki.  Jest współtwórcą znanego klubu Berkut Arrachion Olsztyn, z którego wywodzi się miedzy innymi Mamed Khalidov.  Paweł dysponuje ogromną wiedzą nie tylko z zakresu mieszanych sztuk walki, jest też trener boksu II klasy oraz instruktorem samoobrony. Swoje doświadczenie wykorzystuj także w pracy sędziego MMA i submission fightingu.

Bartek Walczewski, główny trener muay thai Academii Gorila. Jest instruktorem przygotowania motorycznego i kickboxingu oraz certyfikowanym trenerem Reeboka. Od dwudziestu lat zdobywa doświadczenie w sportach walki, nie tylko w Polsce, ale również w Tajlandii. Jest też masażystą oraz trenerm wielu czołowych polskich zawodników boksu tajskiego.

Dr Amit Batra, naukowiec z wrocławskiego AWF-u, fizjolog sportowy, szkoleniowiec i certyfikowany trener przygotowania motorycznego. Posiada stopień mistrzowski I dan w taekwondo. W tej dyscyplinie przez kilkanaście lat był czynnym zawodnikiem, członkiem kadry Polski. Jest wielokrotnym mistrzem Polski, medalistą mistrzostw Europy i świata oraz wielokrotnym zdobywcą pucharu Europy oraz medali pucharu świata.

Jakub Mauricz, szkoleniowiec oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych polskich dietetyków. Ekspert z zakresu żywienia i suplementacji. Prowadzący w tym aspekcie wielu zawodników MMA, takich jak: Michał Materla, Tomasz Narkun czy Mamed Khalidov.

Mateusz Szczeciński, czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu oraz wielokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Medalista mistrzostw Europy, którego dźwignie na nogi stoją na najwyższym, światowym poziomie.

Całość obozu spinać będzie jego menadżer, Grzegorz Sobieszek, który od kilkunastu lat związany jest ze sportami walki. Specjalizuje się w boksie tajskimi, którego jest aktywnym popularyzatorem. Swoje umiejętności doskonalił w Tajlandii, Brazylii, Holandii, Niemczech i Birmie. Posiada uprawnienia państwowe instruktora Polskiego Związku Muay Thai oraz międzynarodowe uprawnienia trenerskie federacji World Muaythai Council oraz International Federation of Muaythai Amateur.

Tradycyjnie na obozie nie zabraknie również Martina Lewandowskiego, współwłaściciel KSW i założyciela Stowarzyszenia MMA Polska, który od piętnastu lat rozwija największą europejską organizację MMA. Co ważne, podczas najbliższej edycji obozu, Martin Lewandowski, poza treningami chce również skupić się na wypatrywaniu młodych talentów świata mieszanych sztuk walki. Być może więc dostrzeże wśród trenujących przyszłe gwiazdy organizacji KSW.

Obozy KSW to jednak nie tylko nauka pod okiem najlepszych fachowców, ale również świetna zabawa i możliwość atrakcyjnego spędzenie wolnego czasu w przyjaznej atmosferze.

Data i miejsce obozu dla osób zaawansowanych:

12-19 lipca 2019, COS-OPO Giżycko

 Zapisy, informacje i sprzedaż miejsc:

http://www.camp.kswmma.com/

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments