Pedro Jordao: „Walka Weili Zhang vs. Rose Namajunas najpewniej odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku”

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 listopada 2020

Pedro Jordao, czarny pas pod Carlosem Gracie Jr., wypowiedział się na temat planów swojej podopiecznej Weili Zhang. Brazylijczyk trenuje Chinkę od ponad sześciu lat i twierdzi, że wiele będzie zależało od tego jak rozwinie się sytuacją związana z pandemią koronawirusa.

„Walka Weili Zhang vs. Rose Namajunas najpewniej odbędzie się w pierwszym kwartale 2021 roku. Wierzę w Weili, Trenujemy od dłuższego czasu i na ten moment wydaje się, że będzie to pojedynek z Rose jednak kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Wszystko jednak ku temu zmierza i my chcemy tego starcia. Rose będzie kolejną doskonałą rywalką, która ma więcej atutów niż dotychczasowe przeciwniczki Weili. Namajunas jest spokojna, skoncentrowana, silna i bardzo utalentowana jednak jeśli mam być szczery naszym zdaniem biorąc pod uwagi styl walki prezentowany przez Rose jest to idealna rywalka dla Zhang.”

Jordao skomentował również umiejętności parterowe Weili:

„Była w stanie sprowadzić wszystkie rywalki do parteru, nie udało się to jedynie w starciu z Jessicą Andrade. Oglądam z bliska ewolucję parterowej gry u Weili i mogę spokojnie powiedzieć, że gilotyna, duszenie zza pleców i armbar w wykonaniu Zhang to nie tylko doskonale dopracowane techniki, lecz również takie w których Chinka może zademonstrować swoją wielką siłę.”

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments