Pięć faktów o Michelle Waterson, o których nie miałeś pojęcia | Karate Hottie

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 marca 2019

Pięć faktów o Michelle Waterson, o których nie miałeś pojęcia.

1 – Piosenka pt. „Lucky” autorstwa Jasona Mraza ma specjalne miejsce w sercu zawodniczki, to właśnie przy akompaniamencie tej piosenki w 2012 brała ślub z Joshuą Gomezem.

2 – Michelle pochodzi z „militarnej” rodziny. Jej ojciec był żołnierzem, a dziadek służył jako pilot podczas II Wojny Światowej. Nic więc dziwnego, że wyszła za mąż za Gomeza, który także ma za sobą służbę wojskową.

3 – Michelle w młodości pracowała w barze Hooters, bywała również modelką i hostessą na pokazach samochodów czy sesjach zdjęciowych. Właśnie podczas jednej z sesji dla sieci sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą bikini właściciel strony nadał jej pseudonim „Karate Hottie”. Rok później, gdy zawodniczka szykowała się do debiutu w MMA jej promotor poszukiwał informacji na jej temat w internecie, w ten sposób trafił na stronę internetową i jak tylko ujrzał pseudonim „Karate Hottie” postanowił go wykorzystać podczas promocji eventu. Zawodniczka używa go po dziś dzień.

4 – W 2007 roku Waterson dorabiała jako ring girl podczas jednej z małych regionalnych gal MMA. Dziewczyna wyraziła chęć spróbowania swoich sił w klatce jednak właściciel organizacji nie potraktował jej poważnie. Na szczęście na tej gali był obecny Donald „Cowboy” Cerrone, który początkowo również negował ten pomysł jednak po paru dniach pojawił się w miejscu, w którym na co dzień pracowała Michelle i zostawił jej wiadomość wraz z danymi kontaktowymi sugerując, że jeśli zamierza podejść do MMA na „serio” to powinna natychmiast rozpocząć kompleksowe treningi. Waterson zadzwoniła do Cowboya i tak rozpoczęła się jej profesjonalna przygoda z MMA.

5 – W jednym z wywiadów Waterson przyznała, że gdyby nie MMA najprawdopodobniej zajmowałaby się planowaniem różnych wydarzeń typu śluby czy imprezy urodzinowe. Zawodniczka lubi dekorować pomieszczenia, lecz przede wszystkim chciałaby widzieć uśmiechy zadowolonych ludzi, którym organizowała imprezę.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments