piotr walawski sbs

Piotr Walawski wejdzie do klatki SBS, aby „urwać łeb przeciwnikowi” !

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 maja 2021

Piotr „Leda” Walawski (8-7-1) jest czwartym ogłoszonym zawodnikiem na karcie walk Seaside BattleS Dziwnów. Czy przenosimy do Berserkers Team Szczecin okażą się kluczem do sukcesu dla 24-latka? Przekonamy się 10 lipca.

Walawski powraca po 3 porażkach, jednak jak sam mówi jest to już etap zamknięty i nie zamierza tego rozpamiętywać.

„3 porażki z rzędu zostawiam za sobą. W moim życiu zaszła zmiana o 180 stopni właśnie po to, aby 10 lipca urwać łeb przeciwnikowi! Jesteście ze mną!? – Mówi pewny siebie Walawski

Występ w Dziwnowie ma być powrotem na zwycięską ścieżkę, jednak taryfy ulgowej nie będzie. Rywal ma być wymagający, aby „Leda” był gotowy po wakacjach na kolejne piekielne walki pod szyldem FightExclusiveNight. W ciągu kilku najbliższych dni cała Polska dowie się kto jest rywalem eksplozywnego wojownika. Będzie gorąco!

Więcej o federacji:

Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:

93 kg: Wojciech Janusz vs TBA

83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA

70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA

77,1 kg: Damian Ostęp vs TBA

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments