PLMMA 79 w Rzeszowie. PLMMA 80 w Warszawie

Bartosz Sobczak
0
Published: 13 września 2019

Emocje, efektowne widowiska i walki na najwyższym, sportowym poziomie – to atuty, z których znana jest Profesjonalna Liga MMA. Wszystkiego tego nie zabraknie podczas kolejnych dwóch gal, które zostaną zorganizowane jeszcze w tym roku i będą transmitowane w TVP Sport.

Pierwsza z nich odbędzie się już 18 października w Rzeszowie. Profesjonalna Liga szykuje na ten dzień mocną rozpiskę, w której znajdą się nazwiska znanych, utalentowanych wojowników z Polski i zagranicy.

W karcie walk PLMMA 79 nie zabraknie byłego amatorskiego mistrza świata i obecnego mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

Oprócz Szaflarskiego w Rzeszowie zobaczymy także pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej Michała Pasternaka (13-4), który ma na koncie bój o pas mistrza największej azjatyckiej federacji ONE Championship z Rogerem Gracie’em, a także niepokonanego od 2013 roku Roberta Bryczka (10-2) – mistrza PLMMA w wadze półśredniej.

Dobrych, mocnych walk nie będzie także brakowało podczas kolejnej gali – PLMMA 80. W stolicy wystąpi m.in. 19-letni Cezary Oleksiejczuk, brat walczącego w UFC Michała.

20 grudnia Profesjonalna Liga powróci bowiem do Warszawy, by zakończyć 2019 rok z fajerwerkami, czyli z zestawieniami, które na pewno nie rozczarują polskich fanów MMA. I tych w hali, i tych oglądających pojedynki w kanale TVP Sport, na stronie tvpsport.pl lub w aplikacji TVP Sport.

Już niebawem ujawnimy więcej informacji na temat zbliżających się gal PLMMA, które zostaną zorganizowane pod hasłem „Sport-praca-szacunek”.

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments