ufc 281 obsada komentatorów

Poznaliśmy obsadę komentatorów na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 grudnia 2022

Poznaliśmy pełną obsadę komentatorów na UFC 282: Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev. Organizacja UFC zatrudni do pracy przy gali wszystkie najbardziej znane postaci środowiska MMA współpracujące ze stacją ESPN i najlepszą ligą MMA na świecie.

Na początek kilka słów o samej gali, w nocy z 10 na 11 grudnia odbędzie się hitowe wydarzenie UFC 282 z udziałem Jana Błachowicza. Polak wystąpi w walce wieczoru i spróbuje odzyskać utracony pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Rywalem Jana Błachowicza będzie Magomed Ankalaev.

Na ostatni tegoroczny event sprzedawany w systemie PPV postanowiono ściągnąć całą śmietankę środowiska komentatorskiego. Studio poprowadzi Ashley Brewer, dziennikarka ESPN, a w roli ekspertów będą pracowali Dominick Cruz oraz Anthony Smith, Pojedynki po gali przeanalizuje Teddy Atlas.

Gale UFC obejrzysz za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Reporterka i komentatorzy gali UFC 282.

Za wywiady przed oraz po gali będzie odpowiadała reporterka Megan Olivi. W razie gdyby pojawiły się jakieś niespodziewane kłopoty zdrowotne u któregoś z uczestników gali Olivi będzie informować o nich na bieżąco w specjalnych segmentach live.

Anonserem wydarzenia będzie legendarny Bruce Buffer natomiast na stołkach komentatorskich zasiądzie trio: Jon Anik, Joe Rogan i Daniel Cormier.

Leave a rating
0
0