Projekt Wojownik 21 – Marcin Held poprowadzi treningi

Bartosz Sobczak
0
Published: 05 grudnia 2019

#ProjektWojownik u Podhalańczyków?.

Marcin Held, gwiazda ?największych organizacji MMA na świecie, już 11 grudnia podczas 21 edycji #ProjektWojownik w Przemyślu poprowadzi seminarium sztuk walki dla weteranów i rodzin poległych żołnierzy?‍?‍?.

W środowisku uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników polskiego MMA, dowiódł tego w 2014 r. zwyciężając w prestiżowym turnieju wagi lekkiej amerykańskiej organizacji Bellator MMA. Po 3 rundach zaciętej walki jednogłośną decyzją sędziów zapewnił sobie zwycięstwo nad Brazylijczykiem Patrickiem Freire.

Held mimo swojego młodego wieku (27 l.) stoczył wiele pojedynków w „oktagonie”. Na 34 konfrontacje 26 razy wychodził zwycięsko z walki. Posiadacz czarnego pasa? w brazylijskim?? jiu-jitsu jest szczególnie groźny w parterze. Czołowi zawodnicy MMA w kraju i za granicą przekonali się że jego firmową technikę, czyli dźwignię na nogę?, lepiej jest odklepać.

21. edycję Projektu Wojownik współorganizuje Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej i 21 Brygada Strzelców Podhalańskich, a konkretnie 5 Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu. Jest to już kolejna odsłona Projektu w strukturach 18 Dywizja Zmechanizowana. Zajęcia odbędą się na hali sportowej w Medyce.
#WalkęMamyWeKrwi

Leave a rating
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments