Danik Vesnenok kontrakt

Przeszedł pięć operacji, od trzech lat nie walczył w MMA. Danik Vesnenok podpisał kontrakt z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 grudnia 2022

Łotysz Danik Vesnenok poinformował w swoich social mediach o podpisaniu kontraktu z federacją KSW. „Gambler” zamieścił w sieci nagranie video z Martinem Lewandowskim oraz uwiecznił moment podpisywania kontraktu z KSW na zdjęciach. Jak do tej pory prezentował się w klatce zawodnik z Rygi?

Przeszedł pięć operacji, od trzech lat nie walczył w MMA. Danik Vesnenok podpisał kontrakt z KSW! Zawodnik nie krył zadowolenia z faktu związania się umową z najlepszą europejską organizacją. Zawodnik faktycznie od niemal 3 lat nie walczył w MMA, gdyż ostatni zawodowy pojedynek stoczył w lutym 2020 roku. Później zanotował jeszcze jedną walkę na gołe pięści w kwietniu 2021 roku.

„Gambler” legitymuje się zawodowym rekordem dziesięciu zwycięstw i dwóch porażek. Co ciekawe jedna z przegranych padła w walce z reprezentującym Polskę Azamatem Mustafaevem. Miało to jednak miejsce w 2018 roku i spodziewamy się, że Vesnenok mimo wielu urazów od tamtej pory znacznie rozwinął swoje umiejętności.

Do tej pory największym sukcesem Vesnenoka jest wygrana w starciu z Ukraińcem Aleksandrem Kolontayem (9-2) po niejednogłośnej decyzji sędziów. Zakontraktowanie Danika może się także wiązać z faktem, że gale KSW są transmitowane w Łotwie i organizacja może w niedalekiej przyszłości rozszerzyć swą listę zakontraktowanych zawodników o fighterów z krajów bałtyckich.

Zawodnik napisał na instagramie:

„Kontrakt podpisany, po trzech latach bez walk, po pięciu operacjach podpisałem umowę z KSW!Jak zwykle wchodzimy na najwyższy poziom, wszystko albo nic. Nie będzie walk na przetarcie. Mój debiut w najlepszej europejskiej organizacji MMA planowany jest na wiosnę.”

Leave a rating
0
0