Pudzianowski czy Khalidov? Szymon Kołecki i Marcin Różalski typują walkę

S
0
Published: 13 grudnia 2022

Już w sobotę 17 grudnia XTB KSW 77. Walką wieczoru będzie starcie dwóch największych gwiazd federacji KSW: Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova. Jak typują walkę byli rywale Pudziana – Szymon Kołecki i Marcin „Różal” Różalski?

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

Szymon Kołecki podczas KSW 47 w Łodzi pokonał Mariusza Pudzianowskiego w pierwszej rundzie. Na 36 sekund przed końcem pierwszej części rywalizacji złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie obalił byłego strongmana. Pudzianowski krzyknął z bólu i odklepał. Jak okazało się później zerwał mięsień dwugłowy uda.

Kogo typuje Szymon Kołecki w walce Pudzianowski vs. Khalidov?

Utytułowany sztangista i zawodnik MMA wypowiedział o walce wieczoru KSW 77 na kanale „KLATKA PO KLATCE”. Jak zaznaczył Kołecki – „Nie jest to dla mnie najistotniejsza walka na tej gali, na pewno z punktu widzenia sportowego.

Kołecki uważa, że brak Anzora Azhieva w narożniku Pudzianowskiego może mieć tylko minimalny wpływ na jego dyspozycję. Zdaniem Kołeckiego Pudzianowski nigdy nie uzależniał swojej kariery od treningów z trenerem i sparingów z zawodnikami, których trener przygotowywał. Uważa, że największym problemem może być psychika samego zawodnika.

Nigdy nie uważałem Mariusza za bardzo odpornego psychicznie i zawodnik, który jest przyzwyczajony do swojego narożnika od ponad 20 lat, do rytuałów i do wsparcia w sytuacji gdy tego zabraknie może to odczuć.” – powiedział Kołecki.

 To Khalidov zdaniem Szymona ma dużo więcej do stracenia niż Mariusz, głównie ze względu na możliwość utraty wizerunku. Podał przykład Michała Materli.

Zobaczmy co się stało z Michałem Materlą, który zaryzykował i zawalczył z Mariuszem. Przegrał walkę przez swoją  złą postawę w klatce. Dzisiaj promując walkę Pudzianowski – Khalidov tysiące razy przewija mi się przez ekran nokaut na Materii.

Opisał też swoją wizję taktyki dla Mameda Khalidova, by pokonać Pudzianowskiego to. „Powinien ciosami atakować Mariusza, natomiast robić to w swoim najlepszy stylu, czyli być poza zasięgiem, być nieuchwytnym, cały czas poruszać się na nogach i albo kontrować, albo uderzać i znikać. Jeżeli nie da się złapać Mariuszowi to prędzej czy później go znokautuje.– zaznaczył w rozmowie z Arturem Maruzem.

Typ Marcina Różalskiego na walkę Khalidov vs Pudzianowski

Marcin „Różal” Różalski, podobnie jak Szymon Kołecki, pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Walka odbyła się podczas KSW 35 w Ergo Arenie. W drugiej rundzie Różal niespodziewanie zapiął gilotynę i poddał Mariusza Pudzianowskiego. Co ciekawe na KSW 35 walczył również Khalidov. Z sukcesem przystąpił do obrony mistrzowskiego pasa wagi średniej. Pokonał Aziza Karaoglu poprzez większościową decyzję sędziów.

Jak będzie wyglądało starcie Pudzianowski vs. Khalidov zdaniem Marcina Różalskiego?

Różal udzielił wywiadu dla kanału Nine Hills Motorcycles, w którym zapowiedział wygraną Khalidova.

Mamed ma inny styl niż Michał Materla, którego też pokonał. Mamed jest jak satelita, cały czas odskakuje, pracuje na zwodzi. Kto interesuje się walkami i widzi jak pracuje Pudzian i Mamed sam sobie odpowie.” 

Nauczony doświadczeniem (z typowania walki Pudzianowski vs. Materla) nie stawia „all in” na wygraną byłego mistrza KSW: „Na pewno nie można skreślać Pudzianowskiego, że jest bez szans, ale tutaj też stawiam na Mameda.” Szybko jednak zmienia zdanie i typuje: „100 procent Mamed Khalidov.” 

Różal uważa, że ta walka będzie bardzo potrzebną walką do promocji sportu. Jego zdaniem sport przegrywa na każdej linii z freak fightami.

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS – 20 zł za samo otwarcie konta i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.


Gram z Fortuną! Odbieram bonus


Leave a rating
0
0