Pudzian Mariusz

Pudzianowski odpowiada na nieprzychylne komentarze: „Z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 20 grudnia 2022

Mariusz Pudzianowski przegrał z Mamedem Khalidovem w walce wieczoru gali KSW 77. Na Pudziana wylała się fala hejtu po gali, a sam bohater walki wieczoru postanowił w najnowszym nagraniu video zwrócić się do tych, którzy zostawiają nieprzychylne komentarze.

Pudzianowski zamieścił w sieci nagranie video, na którym zdradził, że mimo tak krótkiego odstępu czasu od gali już rozpoczął się lekko ruszać. Mariusz wybrał się na krótki 3-4 kilometrowy trucht. Nie to jednak było najważniejszym elementem nagrania.

Popularny Pudzian zwrócił się bowiem bezpośrednio do tych, którzy zalali negatywnymi komentarzami jego kanały w social mediach. Pudzianowski nie dał się zmieszać z błotem i powiedział tak:

„Raz na wozie, raz pod wozem, a bo to mało razy byłem pod tym wozem przez 25 lat zawodowego sportu? Oczywiście widzę fajnych kibiców typu 'już twoim kibicem nie jestem’, a pies cię gryzł! Z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba!
Prawdziwi ludzie, którzy sportem się zajmują wiedzą, że nie zawsze wszystko gra! A nie zawsze mi wszystko zagrało, podnoszę się i idę dalej.”

O przebiegu walki i wyniki pojedynku Khalidov vs. Pudzianowski poczytacie tutaj: Mamed Khalidov znokautował Mariusza Pudzianowskiego! Pudzian odklepał ciosy Mameda!

Leave a rating
0
0