Pudzian po walce z mamedem

Pudzianowski po walce z Khalidovem: „Ambicja mnie zniszczyła, zamurowało mnie jak słup!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 grudnia 2022

W walce wieczoru gali XTB KSW 77 doszło do starcia dwóch wielkich legend federacji. Mamed Khalidov zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnik Arrachionu Olsztyn w pięknym stylu obalił, a następnie ubił ciosami Pudziana. Jak Mariusz Pudzianowski czuje się po porażce? Co Pudzian powiedział po walce?

W starciu dwóch legend federacji KSW górą był Mamed Khalidov, który w efektowny sposób obalił Pudziana rzutem rodem z judo, a następnie wypuścił kilka mocnych ciosów na głowę rywala w parterze. Mocne uderzenia zawodnika Arrachionu odebrały Mariuszowi chęć do dalszej walki.

Jak czuje się Mariusz Pudzianowski dzień po walce? Popularny Pudzian opublikował wpis na swoim profilu na facebooku. Mariusz przyznał, że przegrał nie tylko z Mamedem, ale również z samym sobą i zaznaczył, że jest to dla niego spore rozczarowanie.

Pudzianowski po walce z Khalidovem:

„Parę zdań na temat wczorajszego wydarzenia KSW 77, kompletna blokada. Ambicja mnie tym razem zniszczyła. Za bardzo chciałem i zamurowało mnie jak słup – ani w lewo ani w prawo! Mamed był wczoraj lepszy. Kibicom, którzy czują niedosyt po stylu w jakim zakończyła się walka muszę szczerze napisać, że wczoraj nie tylko przegrałem z Mamedem, ale również sam ze sobą.”

Mariusz Pudzianowski o niedosycie związanym z wynikiem walki, a także o planach na najbliższą przyszłość i wyciągnięciu wniosków z porażki.

„To był dla mnie zaszczyt walczyć z legendą polskiego MMA – mistrzem dwóch kategorii wagowych i dziękuję włodarzom KSW za podarowanie mi tej możliwości. Czuję duży niedosyt przez nie wykorzystanie tej szansy, na którą pracowałem tyle lat. Chyba czasem by wygrać ze swoimi słabościami, trzeba przegrać, aby móc wyciągnąć z porażki odpowiednie wnioski.Teraz czas na krótki odpoczynek, po którym wrócę silniejszy!! Wasz Pudzian.”

Leave a rating
0
0